HTC, yeni amiral gemisini 25 Mart'ta tanıtacağını açıkladı

HTC, yeni amiral gemisini 25 Mart'ta tanıtacağını açıkladı

M8 kod adlı akıllı telefonu her geçen gün yeni bir sızıntıyla gündemdeki yerini koruyan HTC, bugün teknoloji medyasına dağıtmaya başladığı davetiyelerle aygıtın tanıtım etkinliğini resmen duyurdu. Kuzey Amerika ve Avrupa kıtalarındaki iki önemli şehirde gerçekleştirilecek organizasyon, ikinci HTC One modelinin dünya tanıtımına sahne olacak.

Geçtiğimiz yılın en güzel tasarlanmış mobil cihazları arasında ilk sıralarda konumlanan One'nin yeni sürümü HTC One 2, yine Tayvanlı üreticinin endüstriyel alüminyum kasa dizaynını beraberinde getirecek. Cihazın ayrıca 4,7 inçlik Full HD Super LCD 3 ekranı da kullanmaya devam edeceği rapor ediliyor. Arka kısmında iki kamera sensörü bulunacak aygıt, Android işletim sisteminin son sürümü ve HTC Sense 6 kullanıcı arayüzüne sahip olacak.

25 Mart'taki tanıtım etkinliği, HTC One için organize edilen basın konferansıyla neredeyse aynı zaman diliminde düzenlenecek. Tanıtımın internet üzerinde canlı yayınlanıp yayınlanmayacağı bilinmiyor.Eklenme tarihi: 18.02.2014

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: