Duvar Kağıtları

CepteModa iPhone ve Android'de

Uygulamamızı telefonuna indirin
CepteModa iPhone Uygulaması CepteModa Moil Uygulama

Akıllı telefonunuz ve tabletiniz için şık duvar kağıtlarını cihaz modelinize en uygun şekilde sitemizden indirebilirsiniz. Android, iPhone ve Windows akıllı telefon sahipleri için hazırladığımız galeride, HD kalitesinde birbirinden güzel duvar kağıtlarına ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

En güzel, yüksek çözünürlükteki duvar kağıtları CepteModa ile Mobiletisim.com’da. Bilgisayarınızın ve akıllı cihazlarınızın arka planların tamamen değiştirebilir ve farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

3D, Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, Manzara, Komik, Araba, Atatürk duvar kağıdı gibi kategorilerimizden dilediğinizi seçebilir, cihaz marka modelinizi seçtikten sonra QR kodu ile ya da direkt bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Masaüstü bilgisayar duvar kağıtları 1920x1200 ve 1024x768 çözünürlükte geniş ekran monitör kullananlar için en güzel duvar kağıtlarını arşivinize eklemelisiniz. Üstelik HD kalitesinde resimler.

Akıllı telefonların birçoğu 720p HD görüntü kalitesinde ekranlara sahip. Sitemizdeki bütün duvar kağıtları akıllı telefonlarınızla tam uyumludur.