Video indirme özelliğine sahip Youtube Go uygulaması duyuruldu

Video indirme özelliğine sahip Youtube Go uygulaması duyuruldu

Youtube, ilk kez iki yıl önce mobil cihazlar için video indirme desteğine kavuşmuştu. Belirli ülkelerde kullanıma sunulan bu özellik, şimdi ayrı bir uygulama üzerinden yeni kullanıcılara ulaştırılacak. Resmi Youtube blog sitesinden konuyla ilgili bir açıklama yayımlayan Google, önümüzdeki günlerde çevrimdışı kullanım odaklı Youtube Go uygulamasını kullanıma sunacağını duyurdu.

İlk etapta Hindistan'daki Android'li cihaz sahipleriyle buluşturulacak Youtube Go uygulaması, video indirme, izlemeden önce videoların kısa özetini görüntüleme, izlenecek ya da kaydedilecek uygulamanın ne kadar veri harcayacağını görebilme imkanı ve Bluetooth üzerinden kaydedilen videoları diğer kullanıcılarla paylaşma özelliğini beraberinde getiriyor. Videoların bu uygulama sayesinde daha az veri harcayarak indirilebileceğini belirten Google, önümüzdeki birkaç ay içerisinde Youtube Go'yu birçok ülkede erişime açmayı planlıyor.

Uygulamayı edinmek isteyen cihaz sahipleri youtubego.com/signup adresinden son gelişmeleri takip edebilecek.Eklenme tarihi: 28.09.2016

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: