Turkcell'den Anlık Mesajlaşma Uygulaması: "Turkcell BiP"

Turkcell'den Anlık Mesajlaşma Uygulaması:

Akıllı telefonlarda, anlık mesajlaşma uygulamalarının kullanımı ve çeşitliliği son dönemde hızla artarken, operatör şirketi Turkcell de, Turkcell BiP isimli uygulaması ile dün itibariyle bu listede yerini aldı.

Turkcell BiP sayesinde sevdiklerinize mesajlaşmak artık daha eğlenceli hale gelecek. Uygulama ile;
• Konum paylaşabilir,
• Birden fazla kişiyle aynı anda sohbet gerçekleştirebilir,
• Sohbet ettiğiniz kişilerin uygulamayı en son ne zaman kullandığını görebilir,
• Gönderdiğiniz mesajların okunma durumunu anlayabilir,
• Mesajlarınızı özel ifadelerle daha eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz.BiP” uygulaması ücretsizdir ve diğer uygulamalar gibi yalnızca data kullanımınız kapsamında standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılıyor. Tabi mobil internet paketiniz var ise ücretlendirme paketiniz üzerinden düşüyor. Ayrıca uygulamanın Turkcell’li kullanıcılara özel kampanyası bulunuyor. Uygulamayı ilk defa deneyen Turkcell’liler ilk 3 ay uygulamaya erişim ve uygulama içerisindeki data kullanımları için mobil internet ücreti ödemeyecekler. Yalnız kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir nokta var ki uygulama üzerinden yapılan normal aramalar ve gönderilen SMS’ler, servis sağlayıcısının tarifesi üzerinden gerçekleşiyor.

Uygulamayı Wi-Fi kaynaklı internet ile de hiçbir internet ücreti ödemeden kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra açıp, size gelen şifre ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz anlık mesajlaşma uygulaması Turkcell BiP’i uygulamasını denemeden geçmeyin.


Uygulamayı İndirin

Uygulamayı App Store'dan indirmek için tıklayın.

Uygulamayı Google Play Store'dan indirmek için tıklayın.Eklenme tarihi: 6.11.2013

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Zeynep Uylaş
twitter.com/ZeynebUylas

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: