Turkcell’den akıllı telefon alanlara yeni yıl hediyesi

Turkcell’den akıllı telefon alanlara yeni yıl hediyesi

Operatörler arasında yeni yıl kampanyaları hız kesmiyor. Turkcell’in web sitesi kullanıcılarına özel olarak hazırladığı yeni yıl kampanyasında ise 31 Aralık’a kadar turkcell.com.tr’den akıllı telefon alışverişi yapanlar hediyeler kazanıyor.

Kampanya kapsamında LG G2 veya LG G Pro Lite alanlar, akıllı telefonlarındaki fotoğrafları anında bastırabilecekleri LG Pocket Photo kazanıyor. Samsung Galaxy Note 3 veya Samsung Galaxy S4 alanlar, telefonlarındaki şarkıları kablosuz olarak ve yüksek kalitede dinleyebilecekleri Samsung DA-E550 dock station sahibi oluyor. Sony Xperia Z1 veya Sony Xperia Z satın alanlar ise düşük ışıkta bile kaliteli kareler yakalayabilecekleri Sony QX10 Optic Lens kazanıyor. Turkcell T40 satın alanlar ise Ttec MagicBox Kablosuz Hoparlör sahibi oluyor.

Ancak kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu belirtmekte fayda var. Nokia Lumia’nın Xbox360 konsol hediyesi ve iPhone 5C ile iPhone 5S modellerinin Apple TV hediyesi şimdiden tükendi.

Ayrıca Turkcell, kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerine World Kart’a özel 12 taksit imkanı sunuyor.Eklenme tarihi: 25.12.2013

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: