Turkcell Platinum 18 GB Kampanyası

Turkcell Platinum 18 GB Kampanyası

18 GB internet, her yöne 2000 dakika, Turkcell'lilerle sınırsız dakika ve 1000 SMS/MMS Platinum 12 GB Paketi'nde. 4.5G hızında TV+, fizy, BiP ve lifebox deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz! Üstelik tarifeniz yurt dışında geçerli.

Kampanya kapsamında paket ücreti ne kadar?
Kampanyadan dilerseniz aylık olarak herhangi bir taahhütte bulunmadan dilerseniz de yıllık taahhütlü olarak faydalanabilirsiniz.

Aylık abonelikte paket ücreti 125 TL, Yıllık taahhütlü abonelikte ise paket ücreti aylık 109 TL. Yıllık abonelik 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

4.5G Hızında Paketine Dahil Servisler
-BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama
-Ek 10 GB interneti ile birlikte Turkcell TV+
-fizy ile internetinden harcamadan sınırsız müzik dinleme ve video izleme
-lifebox'a özel ek 5 GB internet ve 100 GB saklama alanı

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?
Yıllık abonelik için, PLATINUM 18GB yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Aylık abonelik için, PLATINUM 18GB AYLIK yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Başvuru SMS’leri ücretsizdir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?
Tüm bireysel faturalı aboneler yararlanabilir.

Ne Zaman Kullanmaya Başlayabilirim?
Paketiniz siz başvurduktan sonraki ilk fatura kesiminizden itibaren geçerli olur. Fatura kesiminizden sonra paketinizin başladığına dair bilgi, kısa mesaj ile telefonunuza iletilir.

Kampanyayı Nasıl İptal Ederim?
Yıllık paketi, Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL PLATINUM 18GB yazıp 2200'a göndererek iptal edebilirsiniz.

Aylık paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir.Eklenme tarihi: 29.12.2017

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Tuğba Oral
twitter.com/tugbisss_

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız:

Popüler Haberler