Samsung telefonlar için Android 8.0 Oreo güncelleme tarihi belli oldu

Samsung telefonlar için Android 8.0 Oreo güncelleme tarihi belli oldu

Sony gibi bazı üreticilerin mevcut cihazlarını güncellemeye başladığı Android 8.0 Oreo işletim sistemi, Samsung Türkiye'nin açıklamasına göre 2018'den önce Galaxy telefonlarına gelmeyecek. Yeni sürümün port edilme sürecinin devam ettiğini belirten kaynaklar, ilk etapta üst düzey telefonların güncelleneceğini tahmin ediyor.

Gece modu, videonun küçük bir çerçevede başka bir uygulama üzerinde oynatılmaya devam edilmesini sağlayan PIP özelliği, yeni emojiler, yeni uyarı özellikleri ve uygulama performansını, arkaplan kullanımını kısıtlayarak enerji yönetimini optimize eden düzenlemelerle gelen Android 8.0 güncellemesi, Galaxy S ve Note serileri için bazı arayüz yeniliklerini de beraberinde getirebilir.

2018 başında dağıtımına başlanacak olan Oreo güncellemesi, muhtemelen ilk önce Galaxy S8, S8 Plus ve Galaxy Note 8'e gelecek. Bu cihazları geçen seneki amiral gemi çözümleri Glaaxy S7, S7 edge takip edecek ve bundan sonra Galaxy A 2017, J 2017 serileri için güncelleme çalışmaları başlayacak.Eklenme tarihi: 25.10.2017

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız:

Popüler Haberler