Avea’dan esnafa özel kontrollü kampanya

Avea’dan esnafa özel kontrollü kampanya

Çeşitli meslek gruplarına yönelik kampanyalarına devam eden Avea, esnafa özel kontrollü esnaf tarifeleri ile daha uygun fiyatlarla konuşma fırsatı sunuyor.

Kontrollü Esnaf 1200 Tarifesi’ni kullanan esnaflar, 12 ay boyunca ayda 25 TL’ye, her yöne 1200 dakika ve Avealı esnaflarla limitsiz konuşma fırsatı yakalıyor. Tarife kapsamında kapsamında sunulan dakika limitine ulaşıldığında, faturalar otomatik olarak durarak, ödemeler kontrol altında tutuluyor. Bu sayede Avealı esnaflar; sürpriz fatura derdi yaşamıyor.

Söz konusu tarifeyi kullanan esnaflar, limitleri dolduğunda, uygun fiyatlarla sunulan paketlerden dilediklerini satın alarak, iletişimlerine devam edebiliyorlar.

Kontrollü Esnaf 1200 Tarifesi’ne, numara taşıma ya da yeni hat tesisiyle gelen bireysel ve kurumsal aboneler, birden fazla hat aldıkları ve/veya referans olarak ikinci bir abonenin bu tarifelere geçmesine aracı oldukları takdirde; 12 ay taahhüt vererek, kampanyadan yararlanma hakkını elde edebiliyorlar.Eklenme tarihi: 15.01.2014

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: