Karel’den sabit hatlardan SMS gönderebilen telefon

Karel’den sabit hatlardan SMS gönderebilen telefon

Karel kullanıcıları, Türk Telekom’un 1 Aralık 2006 itibari ile sağlamaya başladığı kablolu hatlardan kısa mesaj (SMS) gönderme olanağından Karel’in yeni ürünü Karel TM100 telefonu ile yararlanılabilecek. Şık ve ergonomik tasarımıyla dikkat çeken, kullanımı kolay Karel TM100 SMS’li telefonu ile, sabit ve cep telefonları arasında SMS alışverişi yapılabiliyor.

Türk Telekom’un 1 Aralık 2006 tarihinden itibaren sunmaya başladığı hizmetten uyumlu telefonların kullanılması ve hattın CLIP (arayan numarayı gösterme) özelliğinin açık olması halinde yararlanılabiliyor. Bu durumda sabit telefondan sabit telefona ve sabit telefondan cep telefonlarına kısa mesaj (SMS) gönderilebiliyor. SMS uyumlu olmayan cihazlara gönderilen yazılı mesajlar ise sesli mesaj olarak iletilebiliyor.

Karel TM100 SMS Telefonu


Karel’in pazara sunduğu Karel TM100 SMS’li telefonu, hem bireysel hem de kurumsal pazara hitap ediyor. Kullanımı kolay telefonlar şık ve ergonomik tasarımları, zengin fonksiyonları ile dikkat çekiyor. “C serisi” olarak bilinen SMS gönderme/alma özelliğine sahip Karel MS26C ve Karel MS38C santrallarla uyumlu çalışabilen Karel TM100, bu sayede kurumsal pazarda haberleşme ihtiyaçlarına akılcı ve farklı bir çözüm sunuyor.

SMS gönderme/almanın yanı sıra 80 hafızalı telefon defteri, handsfree, tarih/saat/alarm özelliği, gelen/giden çağrılar için 50 numara kayıt hafızası, 10 VIP numara için hızlı arama tuşu atayabilme gibi pek çok fonksiyonu bünyesinde barındıran Karel TM100; gümüş ve fildişi renk seçenekleri ile sunuluyor.

Türk Telekom'dan sabit telefonlara SMS hizmetiEklenme tarihi: 11.12.2006
Kaynak: turk.internet.com

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: