Avea HerYöne Sınırsız 55 TL

Avea HerYöne Sınırsız 55 TL

Avea’nın HerYöne Sınırsız 55 TL tarifesine geçerek tüm vergiler dahil 66,65 TL karşılığında tüm operatörler ve sabit hatları arayabiliyorsunuz. İsterseniz yeni bir hat alarak tarifeye geçebilir isterseniz de mevcut Avea faturalı hat tarifenizi değiştirebilirsiniz.

Tarife geçişi
Kullandığıız bir Avea hattını bu tarifeye geçirmek için HERYONESINIRSIZ yazıp 6363'e kısa mesaj göndermelisiniz. Mevcut Avea aboneleri tarifelerini HerYöneSınırsız yapmak için bir kereye mahsus 66,65 TL öderler. Yeni hat aboneliklerinde ise hattınızı direkt olarak bu tarifeden açtırabiliyorsunuz.

Tamamen sınırsız mı, bir sınır var mı?
Tarifenin ismi her ne kadar sınırsız olsa da elbetteki aylık konuşma süresinde bir sınır bulunmakta. Ayda en fazla 10 bin dakikalık görüşme yapabilirsiniz. Bu günde ortalama 4,5 saate denk gelmektedir. Bu süre sınırını altığınızda konuşmalarınızın dakikası her yöne 48,47 TL olarak ücretlendirilir. Fakat Avea 10 bin dakikayı aşmasanız bile, görüşmelerinizin iletişim ihtiyacı dışında kullanılmasından şüphelenip tarifenizi iptal etme hakkına sahiptir.

Tarife detayları:

  • Bu bir kampanya değil tarifedir. Bu avantajlardan yararlanmak için mevcut tarifenizi değiştirmeniz gerekir.
  • Tarife kapsamındaki hatlar FCT cihazlarında kullanılamazlar. Kullananlar 300 TL ile cezalandırılır.
  • Tarife kapsamında her yöne kısa mesaj tüm vergiler dahil 25,5 Kr’dur.

Avea 55 kontöre sınırsız konuşma paketi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.Eklenme tarihi: 17.02.2009
Kaynak: Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: