Samsung Galaxy Watch Active 2 44 mm KılıfSamsung > Galaxy Watch Active 2 44 mm
Samsung Galaxy Watch Active 2 44 mm modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Samsung Galaxy Watch Active 2 44 mm Uyumlu Kılıflar

Samsung Galaxy Watch Active 2 Uyumlu Kılıflar, Samsung Galaxy Watch Active 2 Uyumlu Kılıflar
Samsung Galaxy Watch Active 2 44 mm modeline uygun 1 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Sadece akıllı telefon modellerini değil akıllı saat tasarımlarını da çizilme, kırılma ya da kirlenme gibi çeşitli risklere karşı koruma altına almak gerekiyor.  Bu noktada daha devreye giriyor ve sizlere en kaliteli akıllı saat kılıflarıyla gayet uygun fiyatlar eşliğinde buluşturuyoruz. Hemen şimdi göz atabileceğiniz Samsung Galaxy Watch Active 2 kılıf modelleri sitemizde incelemeniz için sizi bekliyor.

Şeffaf bir yapıya sahip olduğu için akıllı saatlerin tasarımını kapatmayan ve şıklığını gölgelemeyen Galaxy Watch Active 2 kılıfları en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor.  Bu tasarımları sizlere 40 milimetre ve 44 milimetre seçenekleri eşliğinde sunuyoruz. Silikon materyal kullanılarak hazırlandığı için akıllı saate hızlı ve kolay bir şekilde takip çıkarabileceğiniz tasarımları mercek altına alın.

Yüksek kalitede silikon materyal kullanılarak hazırlandığı için uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz bu tasarımlar akıllı saatlerin ön çerçevesini her türlü riske karşı koruma altına alıyor olması ile beğeni topluyor. Ultra ince bir yapıya sahip olduğundan akıllı saatlerin ağırlığına  ciddi bir etki etmeyen tasarımlar uygun fiyatlarıyla da yüz güldürmeyi başarıyor.

Cihazın tasarımına % 100 uyumlu olarak hazırlandığı için saate taktığınız anda mükemmel bir uyum örneği göreceksiniz. Cihazın ön yüzünü kapatmayan ve aynı zamanda esnek bir yapıya sahip olduğu için saniyeler içerisinde akıllı saat modelini takıp çıkarabileceğiniz bu kılıf tasarımlarını son derece düşük fiyatlarla satın alma fırsatını sakın kaçırmayın.

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz