ZTE Grand S Çin’de görücüye çıktı

ZTE Grand S Çin’de görücüye çıktı

5 inç boyutundaki akıllı telefonlarda ürün çeşitliliği artarken birçok firma da buradaki potansiyelin farkına varıp yeni ürünlerle karşımıza çıkıyor. Çinli elektronik şirketi ZTE de buradan pay almak isterken 5 inç boyutundaki yeni akıllısı Grand S’i görücüye çıkardı.


6.9 mm inceliğindeki yapısı ve 1920 x 1080 Full HD çözünürlüğü ile dikkat çeken telefon 13 MP kamera, 1.5 GHz dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 işlemci, 2 GB RAM gibi iddialı bir donanıma sahip. Bu güçlü donanım 2500 mAh’lik bir pile destekleniyor. Grand S global pazarda 449 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak.


Tasarımı ve değişik yapısıyla dikkat çeken Grand S’in rakipleri karşısında Dünya üzerinde nasıl bir satış yakalar bilemeyiz fakat birçok kullanıcıyı şimdiden etkilediği bir gerçek. 2013 senesinin akıllı telefon sektöründe geçtiğimiz seneye nazaran hem lider firmalar için hem de biz teknoloji sevenler açısından yeni teknolojilerle beraber daha gerçekten ilginç olacak.Eklenme tarihi: 28.12.2012

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: