Yeni yıla yeni Nokia’lar ile girin

Yeni yıla yeni Nokia’lar ile girin

Yeni bir yılın heyecanı yaklaşırken, sevdiklerimize hediye alma telaşı da başladı. Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, birbirinden çekici ürünleriyle en iyi yılbaşı hediyesi alternatiflerini sunuyor. Size de, sevdiklerinizin hayallerini süsleyen Nokia’nın hangisi olduğunu bulmak kalıyor. Nokia 6500 Classic

Zarafet ve teknoloji: Nokia 6500 Classic
Zarif ve çağdaş tasarımıyla, stil sahibi kullanıcıların kalbini çalan Nokia 6500 Classic, tarzından ödün vermeyen teknoloji meraklıları için kusursuz bir hediye! Nokia 6500 Classic, 3G teknolojisi, geniş tuşları, ergonomik boyutları ve yüzeyleriyle kusursuz kullanım sağlıyor. 360 derece yekpare anodize alüminyum plakalardan çıkarılarak, hiçbir ek yeri olmaksızın üretilen gövdesiyle Nokia 6500 Classic, ayrıntılara gösterilen eşsiz özenin, sadece 9,5 mm inceliğindeki bir kanıtını oluşturuyor.

Nokia 6500 Classic ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

Nokia E65Nokia Eseries, her zaman iş başında
İş dünyasının mobil iletişim ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Nokia Eseries ürünleri, profesyoneller için en mükemmel hediye seçeneği! Sevdiğiniz bir işkolikse ona bir Nokia Eseries cep telefonu hediye edin. İş dünyasının hızına uyum sağlayacak mobil çözümler sunan Eseries ile işler çok daha kolaylaşıyor. Size de birlikte geçireceğiniz daha çok zaman kalıyor. Nokia Eseries’in ikinci nesil ürünleri, özellikler ve tasarım yönünden zenginleştirilmiş 3 yeni cep telefonundan oluşuyor: Nokia E90 Communicator, Nokia E65 ve Nokia E61i.

Nokia E65 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

Nokia N81 8GBN81 8GB ile oyun çılgınlığı
Nokia N81 8GB multimedya bilgisayarı, özel müzik ve oyun tuşları, 3,5 mm kulaklık bağlantı parçası, 3G ve WLAN bağlantı seçeneği ile tam anlamıyla bir “mobil eğlence merkezi”. Nokia N81 8GB’nin zarif, parlak yüzeyi ve kullanıldığında aydınlanan tuşlarıyla, 3 boyutlu multimedya menüdeki içeriklere erişmek son derece kolay ve zevkli oluyor. 8GB gibi büyük bir dahili hafıza kapasitesine sahip olması, kullanıcılara bu multimedya bilgisayarın sunduğu heyecan verici olanaklardan sınırsız yararlanma fırsatı sağlıyor. Oyun tutkunları Nokia N81 8GB’ye bayılıyor.

Nokia N81 8GB ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

Mobilize Bilgi
Karşılaştırma Asistanı: Sitemizde bulunan telefonları kendi aralarında fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için, "Karşılaştırma" sayfasından, karşılaştırma yapmak istediğiniz telefonun markasını ve modelini seçip "Listeye Ekle" tuşuna basınız. Aynı yöntemle 10 modele kadar telefon ekleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz.Eklenme tarihi: 22.11.2007
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: