Vodafone'dan hacılara özel: 91 Kuruş

Vodafone'dan hacılara özel: 91 Kuruş

Vodafone Dünyayı Gezen Tarife sayesinde Vodafone faturalı hat sahibi Hacı adayları, Suudi Arabistan’da bulunan 3 GSM operatörün (Suudi Telecom, Zain Telecom ve Etisalat) şebekesinde roaming (uluslararası dolaşım) yaparken Türkiye ve dünyadaki yakınlarıyla çok avantajlı fiyatlara konuşacaklar.

Gelen - Giden aramaların dakikası 91 kuruş
Vodafone'un sunduğu, 02 Kasım - 31Aralık tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanya ile Dünyayı Gezen tarifesini seçen faturalı hat aboneleri, Suudi Arabistan’daki 3 operatörün GSM şebekesinde roaming yaparken tüm vergiler dahil dakikası sadece 91 kuruştan konuşabilecekler. Aboneler yaptıkları aramalarda olduğu gibi gelen aramalarda da dakikası 91 kuruşluk tarifenin avantajından faydalanabilecekler.

Başka hangi ülkelerde geçerli?
Vodafone, Kurban Bayramı’nı yurt dışında geçirmek isteyen abonelerine aylık sabit ücreti 1,21 TL olan Dünyayı Gezen Tarife ile; Vodafone’un Fransa SFR, Almanya, Arnavutluk, Avustralya, İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, İtalya, İrlanda, İspanya, Macaristan, Malta, Mısır, Portekiz, Romanya, Yeni Zelanda ve Yunanistan operatörlerinde roaming yaparken uzak mesafe aramaları hariç dakikası 91 kuruştan konuşma imkanı sunuyor.

Bu avantajdan nasıl yararlanacağım?
Vodafone faturalı hat aboneleri, mevcut paketlerini değiştirmeden Dünyayı Gezen Tarife alternatifini seçebiliyor. Tarifeden faydalanmak için SIFRE GEZEN ABONE yazıp 7048’e kısa mesaj göndermek veya 444 0 542’yi aramak yeterli. İsterseniz Online İşlem Merkezi'nden de tarifeye geçebilirsiniz.Eklenme tarihi: 04.11.2009
Kaynak: Mobiletişim | Operatör

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: