Vodafone’a gelenlere 300 kontör

Vodafone’a gelenlere 300 kontör

Vodafone, numarasını Vodafone’a taşıyan veya yeni bir hat alan abonelerine, 6 ay boyunca her ay 50 kontörden toplam 300 kontör hediye ediyor. 31 Ocak’a kadar sürecek kampanya kapsamında kazanılan hediye kontörler, her yöne aramalarda kullanılabilecek.

Sony Ericsson W508iYüklemeler otomatik olarak yapılacak
Vodafone’lu Olmalı Kontörleri Kapmalı kampanyası kapsamında kazanılan kontörler, yeni Vodafone abonelerinin hesabına herhangi bir ön koşul olmaksızın 6 ay boyunca otomatik olarak yüklenecek. Hediye kontör bakiyenizi *123#13# tuşlayıp arama tuşuna basarak kolayca öğrenebilirsiniz.

Ayrıntılar neler?

  • Hediye kontörler her yöne yapılan aramalarda abonenin mevcut tarifesi kapsamında kullanılabilecek olup, SMS wap gibi servislerin kullanımında harcanamayacaktır.
  • Hediye kontör kazanabilmek için abonenin numarasını diğer operatörlerden Vodafone’a numarasını taşıyarak ya da 100 Kontör yüklü yeni sim kart alarak yeni ön ödemeli Vodafone abonesi olmuş olması ve “Hesabını Bilen Tarife” dışında bir tarifeyi seçmesi gerekmektedir.
  • Hediye kontörler aboneye ait aktif kullanım sürelerini etkilemeyecektir.
  • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir.

Mobilize Bilgi
Vodafone Müşteri Hizmetleri için 7000, hattınıza kontör yüklemek için 7500, bakiye sorgulamak için 7501, CepAran servisinden kazandığınız kontör miktarını öğrenmek için 7506, kontör göndermek için 7038, indirimli görüşme yapmak istediğiniz 10 numarayı belirlemek için 7048’i arayabilirsiniz.Eklenme tarihi: 18.01.2009
Kaynak: Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: