Vodafone'a 3 yeni yönetici

Vodafone'a 3 yeni yönetici

Dünyanın, en büyük mobil iletişim şirketi olan ve Türkiye’de 3 yıldır faaliyet gösteren Vodafone Türkiye’nin İcra Kuruluna üç yeni yönetici katıldı. Phil Patel, Ürün ve Servislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine getirilirken, Gökhan Öğüt Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Hasan Süel de Regülasyon ve Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.

Phil Patel
Vodafone Türkiye’de, ürün geliştirme, fiyatlandırma, terminal ve müşteri fonksiyonlarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Phil Patel, Vodafone Grubu’na 2004 yılında kurumsal birim yöneticisi ve pazarlama müdürü olarak katılan Patel, daha önce Dell’in Sydney, Singapur, Çin-Hong Kong ve Xiamen ofislerinde ürün yöneticisi olarak çalıştı. Öncesinde Amerikan DEC firmasıda ürün ve pazarlama uzmanı olarak görev yapan Phil Patel, Yeni Zelanda Auckland Üniversitesi’nde öğrenim gördü.

Palm PreGökhan Öğüt
Vodafone Türkiye’de, müşteri segmentasyonu, iş geliştirme, marka geliştirme ve müşteri değer yönetimi görevlerinin bağlı bulunduğu Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atanan Gökhan Öğüt, ise Danone Grubu’nda Nutricia Medikal Beslenme Türkiye Genel Müdürü olarak çalışıyordu. Kariyerine 1995 yılında Procter&Gamble Cincinnati ofisinde başladı. 1999 yılında Türkiye’ye dönerek aynı şirkette marka müdürlüğü görevini üstlenen Gökhan Ögüt, 2000 yılında İlab Holding’de Pazarlama ve İletişim Müdürü olarak görev yapmıştı. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü mezunu olan Gökhan Öğüt, yüksek lisans eğitimini Chicago’daki Illinois Üniversitesinde tamamladı.

Dr.Hasan Süel
Regülasyon ve Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na getirilen Hasan Süel de, 2005 yılından bu yana, JTI (Japan Tobacco International) şirketinde yine aynı görevi sürdürüyordu. Süel, 2004-2005 yıllında Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği’nde Genel Sekreter Yardımcılığı, 2002-2004 yılları arasında Avea Regülasyon Müdürlüğü, ve 1993-2001 yılları arasında Başbakanlık Özelleştirme İdaresi’nde Telekom sektöründen sorumlu Daire Başkanlığı görevlerini üstlenmişti. Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nden mezun olan Hasan Süel, işletme yüksek lisansını Bilkent Üniversitesi’nde tamamlamasının ardından Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesinde İşletme alanında doktora eğitimi aldı.Eklenme tarihi: 21.10.2009
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: