Vodafone paranız iade detayları

Vodafone paranız iade detayları

Vodafone Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi ve numarasını taşıyanlara memnun kalmamaları durumunda para iadesi garantisi verdi. Kampanyadan hem bireysel hem de kurumsal aboneler yararlanabiliyor. Kampanyadan faydalanabilmek için faturalı bir tarifeye geçmeniz gerekiyor.

Kampanyadan kimler yararlanabiliyor?
Kampanyadan sadece diğer operatörlerden numarasını Vodafone’a taşıyan aboneler yararlanabiliyor. Ayrıca numaranızı ilk defa Vodafone’a taşıyor olmanız gerekiyor. Daha önce Vodafone’a geçiş yapanlar bu kampanyadan yararlanamıyor.

Kampanya detayları:

  • Para iadesi alabilmeniz için 30 gün içerisinde müşteri hizmetlerini arayarak herhangi bir sebepten dolayı şikayet etmeniz gerekiyor. Bu durumda ödeyeceğiniz fatura iptal ediliyor ve hattınız kapatılıyor.
  • Şikayet gerçekleştikten sonra 6 gün içerisinde hattınızı diğer operatöre taşımanız gerekiyor. Aksi halde aboneliğiniz devam eder ve faturayı ödersiniz.
  • Para iade garantisi 150 TL’ye kadardır. Bunun üzerinde gelen faturalar için kalan kısım kullanıcı tarafından ödenir.
  • Faturalı hattan, ön ödemeli hatta geçen aboneler kampanyadan yararlanamaz.

Uyarı:
Kampanyaya katılmak için önce numara taşıma başvurusu yapınız ardından hemen Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayıp şikayetinizi bildiriniz.Eklenme tarihi: 20.09.2010
Kaynak: Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: