Vodafone ormanların kralı olacak

Vodafone ormanların kralı olacak

Vodafone aboneleri e-fatura uygulamasına geçerek doğanın korunmasına katkıda bulunacak. Kağıt faturadan e-faturaya geçen Vodafone aboneleri, ÇEKÜL’ün “7 Ağaç Ormanları”nda oluşturulacak 14 bin fidanlık Vodafone Ormanı’na katkıda bulunacak ve bu orman e-faturaya geçen aboneler sayesinde büyümeye devam edecek.

TTN M6E-Posta adresi olmadan da e-fatura alınabilecek
Proje kapsamında, kağıt fatura yerine e-fatura uygulamasına geçen Vodafone aboneleri için Antalya’nın Alanya bölgesinde oluşturulacak Vodafone Ormanı’na fidan dikilecek ve projeye katkı sağladıklarını belirten sertifikaları elektronik ortamda kendilerine gönderilecek. Aboneler ayrıca e-mail adresi bildirmeden de e-fatura abonesi olabilecek ve faturalarını vodafone.com.tr adresindeki My Vodafone üzerinden görüntüleyebilecek.

Ücretsiz çevre gönüllüsü olun
Vodafone’un ücretsiz olarak sunduğu e-fatura hizmeti sayesinde aboneler aktif birer çevre gönüllüsü olma şansını yakalarken, aynı zamanda faturalarına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacaklar. Bireysel ve kurumsal abonelerin yararlanabildiği e-fatura hizmeti, Vodafone Shop’lar, Kurumsal Satış Kanalları, My Vodafone, Müşteri Hizmetleri ve SMS servisi aracılığıyla aktif edilebiliyor. SMS ile aktivasyon için EFATURA boşluk e-mail adresi yazarak 7048’e göndermek yeterli.Eklenme tarihi: 03.02.2009
Kaynak: Mobiletişim | Cep telefonu satın alma rehberi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: