Vodafone Hac tarifesi

Vodafone Hac tarifesi

Vodafone, Hac görevini yerine getirmek üzere Suudi Arabistan’a giden abonelerini bu ülkede çok avantajlı fiyatlarla konuşturacak. Suudi Arabistan’da uluslararası dolaşım (roaming) yaparken Zain operatörünü seçen Vodafone Türkiye aboneleri, Suudi Arabistan numaralarını vergiler hariç dakikası 49 YKr, Türkiye numaralarını ise 2,25 YTL’den arayabilecek.

HTC MAX 4GZain operatörünü seçeceksiniz
Vodafone’un sunduğu bu avantaj kapsamında aboneler her yöne adedi 43 YKr’den kısa mesaj gönderebilirken, aldıkları çağrıların dakikası için de 1,04 YTL ödeyecekler. Pazardaki en avantajlı roaming tarifesinden faydalanmak isteyen Vodafone abonelerinin, Suudi Arabistan’da bulundukları süre içerisinde telefon ayarları menüsünden Zain operatörünü seçmeleri yeterli.

Mobilize Bilgi
Vodafone Müşteri Hizmetleri için 7000, hattınıza kontör yüklemek için 7500, bakiye sorgulamak için 7501, CepAran servisinden kazandığınız kontör miktarını öğrenmek için 7506, kontör göndermek için 7038, indirimli görüşme yapmak istediğiniz 10 numarayı belirlemek için 7048’i arayabilirsiniz.Eklenme tarihi: 21.11.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: