Vodafone Grup içi ücretsiz tarife

Vodafone Grup içi ücretsiz tarife

Vodafone Grup İçi Ücretsiz Tarife ile aylık 7,9 YTL sabit ücret karşılığında kurumsal şirket hattınızdaki kişilerle aranızda 2500 dakikaya kadar ücretsiz konuşma hakkına sahip oluyorsunuz. Diğer Vodafoneluları, Turkcell’lileri, Avealıları ve sabit numaraları aramanın dakikası ise 0,2 YTL. Kısa mesajlar için ise 15 Ykr ücret alınıyor.

Ayrıntılar neler?
Yeni tarife kurumsal aboneler için geçerli. 2 veya daha fazla hatta sahip olan kurumsal müşteriler bu tarifeden yararlanabiliyor. Grubunuzla ayda 2500 dakikaya kadar ücretsiz görüşme hakkına sahipsiniz. 2500 dakikanızı bitirdiğinizde dakikası 0,2 YTL’den ücretlendiriliyorsunuz. Yeni kurumsal abonelikler için başlangıç vergileri Vodafone tarafından karşılanıyor. Abonelik için gerekli evraklar ile bir Kurumsal Satış Kanalı’na giderek tarifeden faydalanmak için gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Mobilize Bilgi
Vodafone Müşteri Hizmetleri için 7000, hattınıza kontör yüklemek için 7500, bakiye sorgulamak için 7501, CepAran servisinden kazandığınız kontör miktarını öğrenmek için 7506, kontör göndermek için 7038, indirimli görüşme yapmak istediğiniz 10 numarayı belirlemek için 7048’i arayabilirsiniz.Eklenme tarihi: 15.10.2007
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: