Vodafone Cep Öğrenci indirimi

Vodafone Cep Öğrenci indirimi

Numara taşınabilirliğiyle artan rekabet ortamında cep telefonu kullanıcılarına uygun ve kaliteli hizmete odaklanan Vodafone, numarasını taşıyan ve Cep Öğrenci tarifesini seçenlere özel bir promosyon sunuyor. Bu kampanya sona ermiştir. Cep Öğrenci tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Sony Ericsson W705iDiğer operatörler 4 yerine 2 kontör
Numarasını Vodafone’a taşıyan ve Cep Öğrenci tarifesini seçenler, 6 ay boyunca diğer operatörlerle dakikası 4 kontör yerine sadece 2 kontörden konuşacak. Numara taşınabilirliği uygulamasıyla sınırları kaldıran ve tüm limitlerin üzerini çizen Vodafone’un Cep Öğrenci tarifesini seçen aboneler, promosyondan ilk ay koşulsuz yararlanıyor; daha sonra ayda 100 kontör yükleyerek aynı avantajı yaşamaya devam ediyor.

Mobilize Bilgi
Vodafone Müşteri Hizmetleri için 7000, hattınıza kontör yüklemek için 7500, bakiye sorgulamak için 7501, CepAran servisinden kazandığınız kontör miktarını öğrenmek için 7506, kontör göndermek için 7038, indirimli görüşme yapmak istediğiniz 10 numarayı belirlemek için 7048’i arayabilirsiniz.Eklenme tarihi: 28.11.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: