Vodafone Beni Ara

Vodafone Beni Ara

Vodafone ön ödemeli hat sahiplerinin yararlanabildiği Beni Ara servisinde aboneler, hatlarında kontör kalmadığında istediği bir Vodafone numarasına Beni Ara mesajı gönderebiliyor.

Samsung PrestonServis kullanımı ücretsiz
İlk “Vodafone Beni Ara” mesajını gönderdikleri andan itibaren 20 gün boyunca bu servisten faydalanabilen Vodafone aboneleri, günde 5 mesaj gönderebiliyor. Aboneler, ücretsiz olarak gönderilen “Vodafone Beni Ara” mesajlarının karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığını ise cep telefonlarına gelen raporla öğreniyorlar. Vodafone Beni Ara’dan yararlanma süresinin bitimi, 20. günün dolmasına 36 saat kala yine bir uyarı mesajıyla haber veriliyor.

Servis nasıl kullanılıyor?
“Vodafone Beni Ara” mesajı göndermek isteyen dünyanın her yerindeki Vodafone Türkiye abonelerinin tek yapması gereken *149*ı tuşladıktan sonra kendilerini geri aramasını istedikleri kişinin telefon numarasını girip # tuşuna basmak. “Vodafone Beni Ara" mesajı almak istemeyen aboneler ise *149*0#’yi tuşlayarak bu servisten gelen mesajları engelleyebiliyorlar. *149*1# tuşladıklarında ise cep telefonları tekrar Vodafone Beni Ara mesajlarına açık hale geliyor.Eklenme tarihi: 24.09.2009
Kaynak: Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: