Vodafone Arayana Dinlet servisi

Vodafone Arayana Dinlet servisi

Vodafone, arayanları “dııt” tonuyla bekletmekten sıkılan veya telefonunun çalma tonunu kişiselleştirmek isteyenlere, ArayanaDinlet servisini sunuyor. Serviste, binlerce popüler şarkının yanı sıra, Mahşer-i Cümbüş, Nuri Alço, Hopdedik Ayhan ve Fuat Ergin’den komik içerikler yer alıyor.

Warner Music kataloğu
Kişiye özel, gruba özel, günlere ve saate özel tanımlama seçenekleri bulunan ArayanaDinlet servisinde müzik kutusu yaratarak “shuffle play” özelliğinden yararlanmak da mümkün. Ayrıca Warner Music kataloğu da Türkiye’de ilk kez Vodafone’un ArayanaDinlet servisinde yer alıyor.

İlk ay ücretsiz
ArayanaDinlet servisini kullanabilmek için servise www.vodafone.com.tr, Vodafone live!, 7060 kısa mesaj numarası, 7060 Sesli Yanıt Sistemi, Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0 542 ve Vodafone Shop’lar aracılığıyla abone olmak yeterli. İlk ay boyunca ücretsiz sunulan servis, diğer aylarda faturalı hatlar için tüm vergiler dahil 1,5 YTL, kontörlü hatlar içinse 12 kontörden ücretlendiriliyor. Servise abone olanlara, bir içerik Vodafone tarafından ücretsiz olarak yükleniyor. Bunun dışında satın alınan 6 ay kullanımlık her ArayanaDinlet içeriği, 2 YTL / 16 kontörden ücretlendiriliyor.Eklenme tarihi: 29.08.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: