Turkcell'e gelene 10 saat bedava

Turkcell'e gelene 10 saat bedava

Numarasını Turkcell'e taşıyan aboneler faturalı hat tercih ederse, aylık sadece 10 YTL sabit ücret karşılığında tüm Turkcell'lilerle tam 10 saat konuşacak, üstelik diğer yönleri aramanın dakikası da sadece 10 YKr.

HazırKart tercih edilirse
Kontörlü hat tercih ederse, 250 kontör yüklemeye aylık tam 10 saat ücretsiz konuşacak, üstelik kontör yükleme şartı olmaksızın diğer yönleri aramanın dakikası sadece 1 kontör.

Nasıl katılacağım?
Kampanyadan yararlanabilmek için bireysel faturalı hatlar ON SAAT yazıp 5060'a gönderdikten sonra gelen onay mesajına EVET yazıp 5060'a gönderecek, bireysel faturasız hatlar ise sadece ON SAAT yazıp 5060'a gönderecektir.

Nokia 5130 XpressMusicAyrıntılar neler?

  • Kampanya, 9 Kasım 2008 tarihinden sonra numarasını Turkcell'e taşıyıp kampanyaya başvuran ilk 100.000 bireysel ve kurumsal faturalı hat veya faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir.
  • Kurumsal hatlar kampanyaya katılmak için Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvurmalıdır.

12 aylık sözleşme imzalamalısınız
Numarasını faturalı hatta taşıyıp kampanyaya katılacak bireysel faturalı aboneler Turkcell bayilerinde sözleşme imzalayacaklardır. Bu doğrultuda 12 ay süresince kapatılan hatlar, borcundan dolayı kapanan hatlar veya diğer operatörlere taşınan hatların son faturasına 60,59 YTL (tüm vergiler dahil) cezai bedel yansıyacaktır. Ayrıca kampanyaya katılan faturalı hatlar, 12 ay boyunca bir başkasına devredilemez ya da faturasız hatta geçirilemez.Eklenme tarihi: 10.11.2008
Kaynak: Mobiletişim | Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: