Turkcell’den her yönü aramak 20 YKr

Turkcell’den her yönü aramak 20 YKr

Yeni Turkcell faturalı hat alanlar iki kat kazanıyor. Yeni faturalı hattınız kullanıma açıldıktan sonrasını takip eden 6 ay boyunca her yönü sadece 20 YKr’a arıyorsunuz. Ayrıca ilk faturada gelen Tesis Özel İletişim Vergisi’ni de Turkcell karşılıyor. Kampanyanın avantajları bununla da sınırlı değil. 6 ay boyunca Fatura Cepte aboneliği de ücretsiz.

Kampanyaya katılmak için
Kampanyaya katılmak için hattınızı aldıktan sonraki 30 gün içinde HER YONE yazıp 2777’ye göndermeniz gerekiyor. Turkcell’liler ve sabit hatlarla 15 YKr’ye konuşmak için ONBES yazıp 2777’ye gönderin. Bu avantajlardan yeni faturalı hat alanlar ve Hazırkart’tan faturalı hatta geçen bireysel aboneler faydalanabiliyor. 1 Şubatta başlayan kampanya 30 Nisan’a kadar devam edecek. Eğer 1 Şubattan sonra faturalı hat aldıysanız ve Hazırkart’tan geçiş yaptıysanız mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.

Mobilize Bilgi
Turkcell hattınıza kontör yüklemek için 8090, bakiye sorgulamak için 8091’i arayabilirsiniz. Kontör göndermek için, cep telefonunuzun mesaj kısmına, göndermek istediğiniz kişinin telefon numarası ve göndermek istediğiniz kontör miktarını arasında bir boşluk bırakarak yazınız ve 2277 gönderiniz.Eklenme tarihi: 06.02.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: