Turkcell ve Nokia'nın e-posta işbirliği

Turkcell ve Nokia'nın e-posta işbirliği

Nokia ile Turkcell, tüketici mesajlaşma servisini Türkiye'de hizmete sunmak için sunmak için anlaştı. Bu anlaşma iki şirketin 2009 yılında, Ovi Servislerinin pazarlanması üzerine yaptıkları Mutabakat Anlaşması kapsamında gerçekleşiyor.
Nokia E72
Haziranda Kullanımda
Turkcell müşterileri, Gmail, Yahoo! Mail ve Windows Live Hotmail gibi e-posta sağlayıcılarından aldıkları kişisel e-posta hesaplarından 10 adede kadarını Nokia cihazları üzerinde doğrudan push e-posta hesabı olarak kullanabilecek. Nokia Mesajlaşma servisinin 2010 yılının ilk yarısının sonunda Turkcell müşterilerinin kullanımına sunulması bekleniyor.

Türkiye'de Potansiyel Büyük
Nokia Başkan Yardımcısı Anssi Vanjoki ise "Nokia, mobil e-postanın olabildiğince çok kişi tarafından kullanılmasını hedefliyor ve bu çerçevede Turkcell ile yapılan anlaşmanın önemli bir kilometre taşı olduğuna inanıyor. Nokia E71 ve E72 gibi mesajlaşma cihazlarımıza Türkiye'de önemli bir talep olduğunu gördük ve buna bağlı olarak bu servisimizin pazarda önemli bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyoruz" diye konuştu.

Adres ve şifre girmek yeterli
TURKCELL müşterilerinin 10 adede kadar kişisel e-postalarını cihazlarının ana ekranında push e-posta olarak alabilmeleri ve e-postalarına kolayca erişebilmeleri için yalnızca e-posta adreslerini ve şifrelerini girmeleri yeterli olacak. Bundan sonra her an, her yerde e-postalarını okuyabilecek, yanıtlayabilecek, e-postalarına dosya ekleyip, ekli dosyaları da indirebilecekler.Eklenme tarihi: 22.02.2010
Kaynak: Mobiletişim | Operatör

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: