Turkcell Süper Paket

Turkcell Süper Paket

Turkcell Süper Paket ile tüm vergiler dahil aylık 55 TL'ye her yönü arayabileceğiniz 500 dakika alabilirsiniz. Üstelik her akşam saat 21:00 ile sabah saat 09:00 arasında tüm Turkcell ve sabit hatlarla yapacağınız görüşmeler ay boyunca toplam 5.000 dakikaya kadar ücretsiz.

Süper paketi nasıl alacağım?
Süper Paket'ten bireysel faturalı Turkcell'liler faydalanabilir. Süper Paket'e abone olmak için SUPER yazarak 7000'e ücretsiz kısa mesaj ile gönderebilirsiniz. Bu paketi satın alabilmek için tarifeniz Bizbize Hepimiz olarak değiştirilir.

Kalan dakika sorgulama:
PAKET DURUM yazarak 7000'e gönderdiğinizde ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar kaç dakikanızın kaldığını görebileceksiniz. Gece kullanım hakkı olan 5.000 dakika SMS ile sorgulanamaz ve 500 dakikalık paketinizden harcanmaz.

Paket detayları:

  • Bizbize Hepimiz tarifesinde her yönü aramanın 1 dakikalık ücreti 40 Kuruştur.
  • Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerlidir.
  • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız tüm yurt içi görüşmeler, 6 saniyede bir ücretlendirilir.

Paket iptali:
IPTAL SUPER PAKET yazıp 7000'e göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz. Paketiniz, içinde bulunduğunuz fatura döneminizin sona ermesi ile iptal olacaktır ve fatura kesiminizden sonra yenilenmeyecektir. Tarifeniz BizBize olarak değişecektir.Eklenme tarihi: 01.04.2010
Kaynak: Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: