Turkcell Stevie Awards

Turkcell Stevie Awards

Bu yıl 6’ncısı düzenlenen ve 27 ülkeden farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin özellikle iletişim ve pazarlama faaliyetleriyle başvurduğu International Business Awards’da Turkcell; “Turkcell Süper Lig Web Sitesi”yle En iyi Online Reklam Kampanyası kategorisinde, “SMS Arama Motoru” servisiyle de Yılın En İyi Ürünü/Servisi kategorisinde ödüllendirildi.
Nokia Surge
Tek küresel ödül
International Business Awards ya da Yunanca’da “taçlandırma” anlamına gelen “Stevie” ödülleri olarak adlandırılan organizasyon, iş dünyasında kazanılan başarıların bir çok farklı alanda ödüllendirildiği tek küresel ödül olma özelliğine sahip. ‘Stevie’ ödülleri, uluslararası şirket ve organizasyonları, yıl içinde gösterdikleri başarı ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları ile değerlendiriyor.

Geçen sene 3 dalda ödül kazanmıştı
International Business Awards 2009 ödülleri, 14 Eylül’de New York’ta düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek. Turkcell geçen yıl da “Tarife Yumurtlayan Tavuk”, “Turkcell Yatırımcı İlişkileri Merkezi” ve “Turkcell Basın Odası” web uygulamalarıyla 3 dalda ‘Stevie Awards’ kazanarak önemli bir başarıya imza atmıştı.Eklenme tarihi: 26.07.2009
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: