Turkcell SMS Ödeme

Turkcell SMS Ödeme

Turkcell Mobil Ödeme, işyerlerinde tek bir SMS ile güvenilir ödeme yöntemini sunuyor, düşük tutarlı alışverişlerde bozuk para arama derdine son veriyor.

Üye işyeri sayısı gün geçtikçe artıyor
Turkcell’in üye işyerlerinden kısa mesaj aracılığıyla kolay ve güvenilir bir şekilde alışveriş ve ödeme yapılmasını sağlayan Mobil Ödeme servisi büyük ilgi görüyor. Son bir yılda hızla yaygınlaşarak 600 bin kullanıcıya ulaşan Turkcell Mobil Ödeme ile 2 milyondan fazla işlem yapıldı, üye işyeri sayısı 300’e yaklaştı.

Turkcell Mobil Ödeme hayatın her alanında BlackBerry Bold Beyaz
Mobil Ödeme servisini, Travian, Ogame, Mynet, gibi oyun sitelerinde, Facebook, Siberalem, Istanbul.Net, Yonja gibi sosyal ağ sitelerinde, Bilyoner ve Nesine gibi yasal şans oyunlarında ve de McDonalds gibi gıda alışverişlerinde kullanılabiliyor. Mobil Ödeme ile Mybilet internet sitesi veya kiosklarından sinema bileti almak da mümkün. Turkcell Mobil Ödeme ile dünyada milyonlarca kişinin kullandığı online ödeme platform sağlayıcıları Zong ve Paymo ile de entegrasyon sağlandı.

Herhangi bir abonelik gerektirmeyen Turkcell Mobil Ödeme ile yapılan alışverişin bedeli faturalı hatlar için faturaya yansıtılır, faturasız hatlarda ise TL bakiyesinden düşer. Bir seferde en çok 35 TL’lik işlem yapılabilen Turkcell Mobil Ödeme’de her bir işlem sırasında atılan SMS, 50 kuruş olarak ücretlendiriliyor. Turkcell Mobil Ödeme ile yapılan alışverişler Özel İletişim Vergisi’nden muaf tutuluyor.Eklenme tarihi: 07.04.2010
Kaynak: Mobiletişim | Operatör

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: