Turkcell Okul

Turkcell Okul

Turkcell’in önemli online eğitim kurumları ile işbirliği içinde hayata geçirdiği web tabanlı bireysel eğitim platformu okul.com.tr’de 1 ve 12. sınıflararası için öğrencileri, velilerini ve öğretmenlerini tek bir platformda buluşturuyor.

Müzik ve oyunla eğlenceli eğitim
Puan sistemi sayesinde öğrenciler derslerde gösterdiği performansı, sosyalliği ve platforma davet ettiği arkadaşları sayesinde puanlar kazanacak. Bu puanlarla, iş ortağı Pixofun ile birlikte Okul’a özel geliştirilen ve astronomiden gastronomiye her konuda, eğlendirerek öğreten Mucit Köy oyununu oynamak mümkün olacak. Ayrıca öğrenciler, okul.com.tr’ye entegre çalışan gncPlay modülü sayesinde zengin müzik alternatifleri arasından seçim yapıp müzik dinleyerek ders çalışabilecek.

Okul’a üyelik ücretsiz
Üyeliğin ücretsiz olduğu ve Facebook hesabı aracılığıyla da girilebilen Okul’da, üyeler online eğitim içeriklerini 2 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabiliyorlar. Okul’da bir sınıfın bütün derslerini paket halinde almak ya da dersleri tek tek seçerek satın almak mümkün.Eklenme tarihi: 22.02.2011
Kaynak: Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: