Turkcell Müşteri Memnuniyeti

Turkcell Müşteri Memnuniyeti

34.1 milyon abonesiyle Turkcell, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için çalışma başlattı. Geçen seneye göre seste %28 ve mobil internette %37 daha hesaplı iletişim imkanı sağlayan Turkcell, 2010’dan bu yana 75 marka ile işbirliğine giderek iletişim dışı avantajlar da sundu.

Yurt içinde ve dışında fiyatlar düştü
Turkcell, geçen 1 sene içinde hem seste hem mobil internette müşterilerine çok daha uygun fiyatlı bir iletişim fırsatı sundu. Turkcell’liler son 1 yılda seste %28 ve mobil internette %37 oranında düşen iletişim maliyetleriyle iletişim kurdu.

Günlük ve aylık paketler
Sadece yurt içi değil yurt dışı tariflerini de düzenleyen Turkcell, farklı kullanım ihtiyaçlarına cevap veren, hem arama hem aranmada geçerli günlük ve aylık paketler tasarlayarak, yurtdışı tarifelerinde yüzde % 40’a varan (ses iletişiminde %40, internette %38) indirimlere ulaştı. Turkcell bu özel paketlerle tek bir operatör sınırlaması olmadan, sadece Türkiye ile değil tüm dünya ile paket dahilinde konuşma imkanı sunuyor.

Facebook hesabınızla giriş yaparak geçen yıla oranla faturanızda %40'a varan indirim olup olmadığını paylaşabilirsiniz.Eklenme tarihi: 09.08.2011
Kaynak: Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: