Turkcell Mobil Santral

Turkcell Mobil Santral

Turkcell, Mobil Santral ile artık tüm ofislerin bir santrali olacak. Son teknoloji santral sistemlerinin gücünü ve özelliklerini cep telefonlarının özgürlüğü ile birleştiren Turkcell Mobil Santral ile aranılan kişiye nerede olursa olsun anında ulaşmak mümkün hale geliyor.

Turkcell Samsung GalaxyMobil Santral nasıl çalışıyor?

  • İşTcell’li kurumlar Turkcell’e başvurup abonelik yaptırır ve bir Mobil Santral numarası alır.
  • Kurum, Mobil Santral’e internet üzerinden gerekli tanımlamaları yapar.
  • Mobil Santral’e dışarıdan gelen aramalar çalışanların cep telefonuna aktarılır.

Bütün cep telefonu modelleriyle uyumlu olan Turkcell Mobil Santral ile çalışanlar çağrılara cevap vermekte daha az zaman harcarken, müşteriler ilk aramada çalışanlara ulaşabilecek.

Turkcell Mobil Santral, geleneksel santrallerin tüm özelliklerini taşımanın yanı sıra, çağrıların daha etkin bir şekilde yönetilmesi ve çalışanların cep telefonlarının santrale bağlı masa telefonu gibi hizmet almasını sağlayacak.

Ofisleri masa telefonu bağımlılığından kurtarıcak
Turkcell Mobil Santral’in özellikleri arasında; şirket numarasına gelen çağrıların özel anons ile karşılanması, dahili numara tuşlanarak çalışanlara ulaşabilmesi, şirket içinde tanımlanmış alt gruplara (Satış, Servis, Finans…) menüden erişim, gelen çağrıların anons ya da müzik dinletilerek bekletilmesi, şirkete özel ayarlanabilen sesli menüler ve ofis takvimleri ile entegrasyon gibi fonksiyonlar da yer alıyor.

Çok daha ekonomik
Turkcell Mobil Santral herhangi bir donanım, yazılım, tesisat ve teknik bakım ihtiyacı gerektirmiyor. Standart bir PC ve internet ya da mobil internet bağlantısı ile her kullanıcı doğrudan gelen çağrıları web tabanlı ara yüzü kullanarak çalıştırabilir, yönetebilir ve yönlendirebilir. Turkcell Mobil Santral, düşük güç tüketimi özelliğiyle de çevreyi korumaya katkıda bulunuyor.

Turkcell kurumsal faturalı hat müşterilerinin yararlanabildiği Turkcell Mobil Santral servisinin abonelik ücreti bir kereye mahsus sadece 99 TL. Aylık sabit ücretlendirme ise servise tanımlanan kurumsal hat başına aylık 3.99 TL olarak hesaplanıyor. Mobil Santral servisi sabit hatları şehiriçi yüzde 25, şehirlerarası yüzde 37 indirimli (dakikası 6 kuruş) arama imkânı da sunuyor.Eklenme tarihi: 21.01.2010
Kaynak: Mobiletişim | Operatör

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: