Turkcell Memnun Misafir

Turkcell Memnun Misafir

Turkcell, Turatel ile birlikte otelcilik sektörüne özel, yepyeni bir hizmet sunuyor. www.memnunmisafir.com; otelcilere, müşteri memnuniyetini yakından takip ederek bağlılık yaratmaları için destek veriyor, konaklama öncesinde ve sonrasında müşteri ile iletişim kurma olanağı sağlıyor.

Nokia 6220 ClassicÜyelik ücretsiz
Memnun misafir sitesine girerek sisteme ücretsiz üye olan otelciler, mevcut veya potansiyel müşterilerine toplu SMS veya MMS’le tesislerinin fotoğrafını gönderip tanıtım açısından çarpıcı bir etki yaratacak; kesin rezervasyon yapan müşterisinin cep telefonuna kalacağı odanın fotoğrafını MMS ile gönderip odası hakkında bilgi verebilecek. Müşteriler oteldeyken veya çıktıktan sonra WAP Push ile anket göndererek müşteri memnuniyetini sorgulayıp, sonuçları anında analiz edilebilecek.

Toplu SMS-MMS gönderimi
www.memnunmisafir.com sitesine üye olan otelciler, ayrıca adres listesi oluşturabilecek ve gruplama yaparak toplu SMS ve MMS gönderimi yapabilecek. SMS’ler ise 160 karakterle sınırlı olmayacak ve tesis sahipleri 612 karakterlik SMS’lerle müşterilerine tanıtım yapabilecek. Memnun misafir sitesine üye olmak isteyen tesislerin, Turkcell Kurumsal Müşterisi olması ve toplu MMS, SMS sözleşmelerini imzalamış olması gerekiyor. Sözleşmelere www.memnunmisafir.com web adresi üyelik kısmından ulaşılabiliyor.Eklenme tarihi: 21.07.2009
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: