Turkcell Kamu Haber paketi

Turkcell Kamu Haber paketi

Turkcell’in, iş ortağı Done ve Anadolu Ajansı işbirliğiyle servise sunduğu “Kamu Haber Paketi” ile kamu sektöründen haber, duyuru ve iş ilanları günlük olarak kısa mesaj ile öğrenilebiliyor.

Nokia 5800Nasıl Abone Olacağım?
Faturalı hat sahibi ve Hazır Kart’lı tüm kamu çalışanlarının yararlanabildiği bu servise abone olmak için, KAMU ya da ABONE KAMU yazarak 7777’ye göndermek yeterli oluyor. Kamu Haber Paketi aboneleri, haftalık 0,6 TL/3 kontör ile ücretlendiriliyor.

Kamu çalışanlarının yanı sıra diğer Turkcell kullanıcıları da isterlerse “Kamu Haber Paketi”ne abone olabiliyor.

Kamu çalışanları her an her yerden bilgiye ulaşabilecek
Turkcell İçerik ve Operatör Servisleri Bölüm Başkanı Sertan Eratay “Kamu Haber Paketi” ile kamu çalışanlarının veya kamu sektörüyle ilgili gelişmelerden haberdar olmak isteyenlerin, kamu sektörüne ilişkin bilgi ihtiyaçlarını en hızlı ve kolay şekilde karşılamayı hedeflediklerini söyleyen Eratay, "Kamu çalışanları bu servisten alacakları SMS‘ler ile her an her yerde kamu ile ilgili bilgilere ulaşabilecek.

Kamu Haber Paketi içeriğinden geçmiş örnekler:

  • BİN ADAY BAŞVURDU- Milli Eğitim Bakanlığı’nın yarın yapacağı öğretmen ataması için 36 bin aday başvurdu. Bakanlık bilgisayar kurasıyla 10 bin kadroya atama yapacak.
  • İŞKUR ARAŞTIRDI- Toplam istihdam bir yıl sonra %0,02 oranında azalacak. Türkiye'de 23 bin 126 açık iş tespit edildi. Çalışanların %24'ünü kadınlar oluşturuyor.
  • ANTRENÖR VE GENÇLİK ÇALIŞANI HİZMETİ ALINACAK: Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ''açık ihale usulü'' ile 19 kişi ile antrenör ve gençlik çalışanı (nokta) hizmeti satın alınacak. İhale, Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde 29 Ocak 2010 tarihinde saat 10.00'da yapılacak.Eklenme tarihi: 13.01.2010
Kaynak: Mobiletişim | Operatör

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: