Turkcell Goller Cepte

Turkcell Goller Cepte

Turkcell’in futbol tutkunu müşterilerinin ilgiyle takip ettiği Goller Cepte servisi yenilendi. Artık usta isim Rıdvan Dilmen’in futbol yorumları ve Bank Asya 1. Lig golleri de anında cebinizde.

Goller Cepte’ye abone olan Turkcell’liler, Rıdvan Dilmen’in Goller Cepte abonelerine özel olarak hazırladığı yorum videolarını 2009-2010 sezonu ikinci yarısı boyunca her hafta cuma ve pazartesi günleri; Bank Asya 1. Lig gol videolarını ise her hafta salı günleri izleyecek.

Turkcell Goller Cepte servisine nasıl abone olunur?
Goller Cepte servisini abone olmak için GOL ve gollerini izlemek istediğiniz takımın adını yazıp (Örnek: GOL SIVAS) 2222'ye kısa mesaj göndermek yeterli. Cep telefonu video özelliğini desteklemeyen kullanıcılar ise sadece kısa mesaj ile takımlarının haberlerini ve maç sonuçlarını alabiliyor.

Goller Cepte ile Rıdvan Dilmen’in yorumlarını takip etmek, gol videolarını ve özel videoları cepten seyretmek, son dakika haberlerini öğrenmek haftada sadece KDV ve ÖİV dahil 1,5 TL ya da 10 kontörle ücretlendiriliyor. Servis ücretine gol videolarını indirirken kullanılan data da dahil olup, ayrıca data ücreti ödenmiyor.

Artık Bank Asya 1. Lig maçları da Goller Cepte servisinde
Turkcell Süper Lig takımlarına ek olarak artık Turkcell’liler Bank Asya 1. Lig takımlarının gollerini de cep telefonlarından izleyebilecekler. Turkcell’liler Bank Asya 1. Ligi’nde Pazartesi haftanın son maçı oynandıktan sonra, her hafta Salı günü, o haftanın tüm maçlarının gol videolarını cep telefonundan izleme ayrıcalığına sahip olacak.

LigTV'den canlı yayınlanan Turkcell Süper Lig maçlarının golleri maç anında, diğer maçlar ise maçtan bir gün sonra izlenebilecek.Eklenme tarihi: 22.01.2010
Kaynak: Mobiletişim | Operatör

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: