Turkcell Facebook

Turkcell Facebook

Turkcell, dünyanın en büyük web tabanlı sosyal iletişim ağı olan Facebook'u aboneleriyle buluşturuyor. Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, aboneler artık istedikleri her an her yerde Facebook'a erişebilecekler.

Turkcell Facebookturkcell-im'de internet
Turkcell, Facebook ile yaptığı işbirliği sayesinde bu popüler sitenin mobilden kullanımını kolaylaştırmayı hedefliyor. Turkcell aboneleri, turkcell-im'de "internet" kategorisinde yer alan Facebook linkine tıklayarak ya da Facebook sitesine doğrudan erişebiliyorlar. turkcell-im'e geri dönmek için ise Facebook mobil sitesindeki (m.facebook.com) turkcell-im linkine bir kez tıklamak yeterli.

Kolayca yükleme
Cep telefonlarıyla çektikleri fotoğrafları ve videoları MMS ile mobile@facebook.com adresine göndererek kolayca siteye yükleyebilecek olan Turkcell aboneleri, ayrıca Facebook'un mobil sitesine girerek arkadaşlarından haberlere, bildirimlere, statü mesajlarına, yeni mesajlara ve duvar ilanlarına da ulaşabilecek.

Mobilize Bilgi
Mobiletişim’de yer alan haberleri RSS okuyucusu ile takip etmek için besleme adresi kısmına http://feeds.feedburner.com/mobiletisim yazmanız yeterli olacaktır. Eğer yeni çıkan modelleri RSS kullanarak takip etmek isterseniz http://feeds.feedburner.com/mobiletisim_telefonlar adresini kullanabilirsiniz.Eklenme tarihi: 26.08.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: