Turkcell doğuda en büyük oldu

Turkcell doğuda en büyük oldu

Turkcell müşterilerinin çağrı merkezi aramalarını Erzurum'dan yanıtlıyor. Turkcell şirketlerinden Global Bilgi 450 kişilik ekibini 700'e yükselterek Doğu Anadolu'nun en büyük işvereni olmaya devam ediyor. Türkiye'nin lider, Avrupa'nın sayılı müşteri ilişkileri yönetim merkezlerinden Global Bilgi, yeni yatırımıyla Erzurum'un ekonomik ve sosyal kalkınmasına bir katkıda daha bulundu.

Nokia 8800 ArteÇalışan sayısı 450’den 700’e çıkarıldı
Erzurum Çağrı Merkezi ek hizmet binasıyla çalışan sayısı 450'den 700'e, masa sayısı 250'den 650'ye yükseldi. Sağlık Bakanlığı bütün hastanelerin telefonla randevu yöntemini kullanması için yeni bir atılım içinde. Turkcell'in bir iştiraki olan Global Bilgi'nin Erzurum'da 4.5 milyon dolarlık yatırımla oluşturduğu yeni ek binanın açılış törenine katılan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Bir ihale yaptık. Zannediyorum önümüzdeki mart ayında yazılım elimize geçmiş olacak. Bundan sonra da Türkiye'de 4 ayrı merkezde kurulacak çağrı merkezinden birisi de Erzurum'da olacak. Çağrı merkezleri ihaleleri yapacağız. Bu açılışla birlikte bu sektördeki tüm müteşebbislere duyuruyu yapmış oluyorum" dedi. İzmir, İzmit, Ankara ve Erzurum'da kurulacak olan yeni merkezlerin toplam 5 bin ile 8 bin arasında kişiyi istihdam etmesi bekleniyor. Akdağ, "Bunu ne kadar gerçekleştireceğimizi bilemiyorum. Yaptığım görüşmede Sanayi ve Ticaret Bakanımız çok ümit verdi'' diye konuştu.

Mobilize Bilgi
Telefon Seçme Asistanı: Asistan sayesinde size uygun olan telefonu, piyasada bulunan yüzlerce telefon arasından, seçtiğiniz özellikler ve belirlediğiniz fiyat aralığına göre kolay ve çok hızlı bulabilirsiniz. Size önerilen telefonları “Listeye Ekle” tuşuyla seçip, bu telefonların özelliklerini kendi aralarında karşılaştırabilirsiniz.Eklenme tarihi: 06.12.2007
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: