Turkcell 3G iş ortaklığı yarışması

Turkcell 3G iş ortaklığı yarışması

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, mobil internete yaklaşık 70 kat hız kazandıracak 3. Nesil iletişimle ilgili hazırlıklarını sürdürüyor. Turkcell’in, iş ortaklarını bugünden 3N çözümleri geliştirmeye teşvik etmek ve yaratıcılıklarını ödüllendirmek amacıyla düzenlediği yarışmaya 29 proje katıldı.

Bireysel ve Kurumsal birinciler
Turkcell 3N İş Ortaklığı Yarışması’nın finalinde, Bireysel kategoride dört proje, Kurumsal kategoride ise altı proje yarıştı. Kurumsal kategoride Dataport, 3N Saha Timi projesiyle birinci oldu. Bireysel kategoride ise iki proje birinciliğe layık görüldü. 4Play’in SiDo 24 projesi ile Cep Dünyası’nın Uzman TV projesi Bireysel kategori birinciliğini paylaştı.

Mobilize Bilgi
Karşılaştırma Asistanı: Sitemizde bulunan telefonları kendi aralarında fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için, "Karşılaştırma" sayfasından, karşılaştırma yapmak istediğiniz telefonun markasını ve modelini seçip "Listeye Ekle" tuşuna basınız. Aynı yöntemle 10 modele kadar telefon ekleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz.Eklenme tarihi: 10.08.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: