Türk geliştiricilerden iOS için başaralı bir oyun: I'm Jack

Türk geliştiricilerden iOS için başaralı bir oyun: I'm Jack

iPhone’larınızda oyun oynamayı sizde bizim kadar çok seviyorsanız şimdi bahsedeceğimiz oyun tam size göre. I’m Jack ülkemizde faaliyet gösteren UGR Teknoloji’nin iOS işletim sistemi için geliştirdiği platform tabanlı bir oyun.


4 farklı bölüm içerisinde toplam 145 görevi yerine getirmeye çalıştığımız oyunda Jack ile beraber Jessica ve Sam karakterleriyle de oynayabiliyoruz. Karakter geliştirme imkanı, çeşitli ve farklı görevler sunan oyunda size verilen görevleri yaptıkça seviyenizi de artırabiliyorsunuz. Oyundaki amacınız ise elması çaldıktan sonra sizi kovalayan yaratıklardan kaçmak. Bu sırada önünüze çıkan çeşitli engelleri aşarken yolda gördüğünüz altınları da toplayarak karakterimizi geliştiriyoruz.


Neredeyse 150 bin indirme sayısı ile önemli bir başarı yakalayan oyunu ücretsiz olarak bu adresten indirebilirsiniz. Bu arada unutmadan oyunun Android işletim sistemleri için de hazırlandığını ve çok yakında App Store’da 1.4 sürümünün yayınlanacağını ayrıca belirtelim.Eklenme tarihi: 26.12.2012

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: