Sony Ericsson World Wiev

Sony Ericsson World Wiev

Geçtiğimiz yıl 70 bin katılımcı sayısıyla tüm dünyada büyük bir başarıya imza atan Sony Ericsson World View Fotoğraf Yarışması bu yıl üçüncü kez düzenleniyor. Katılımcılara, telefonlarıyla çektikleri fotoğrafları herkesle paylaşma imkanı sunan yarışma, bu yıl her zamankinden daha popüler bir hale geldi. Sony Ericsson World View, yeni interaktif internet sitesi, daha fazla yoldan başvuru imkanı ve hayatta bir kez elde edilebilecek ödülleriyle bu yıl çok daha iddialı bir fotoğraf yarışmasına dönüşüyor.

Geçen yıl Wang Feng kazandı
Geçtiğimiz yılın kazananı Wang Feng kendisine prestijli bir unvan kazandıran fotoğrafı hakkında, “Bana ödül kazandıran fotoğrafı arabam bir hendeğe düştükten ve çamur içerisinde kaldıktan sonra çektim. Arabayı çıkarmaya çalışırken bir sinek ön cama kondu ve o an bunun mükemmel bir fotoğraf olduğunu düşündüm. Eğer yanımda kameralı telefonum olmasaydı yakaladığım o anı fotoğraflayamayacaktım” dedi.

World View 2007’nin kazanan fotoğrafı
World View 2008 bu yıl internetin durdurulamaz gücünü kullanarak yarışmanın ulaştığı alanı daha da genişletiyor. World View 2008 katılımcılara heyecan verici bir tasarım ve içerikle hazırlanan yeni internet sitesiyle ulaşıyor. www.sonyericsson.com/worldview adresinden girilen site, yarışmaya başvuru imkanın yanı sıra katılımcılara oldukça büyük bir topluluğa üye olarak sosyal çevrelerini genişletme ve tüm dünyadan insanlarla fotoğraflarını paylaşma şansı tanıyor. Site, profesyonel fotoğrafçılar tarafından Sony Ericsson’un en yeni kameralı telefon modelleriyle iyi bir fotoğraf çekebilmek üzerine verilen tavsiye ve ipuçları gibi bir fotoğraf meraklısının ilgisini çekebilecek her şeyi içeriyor.

Sony Ericsson World Wiev kazanan fotograf


Özel biyografi ve fotoğraf açıklamaları
Yeni internet sitesi ziyaretçilere dünyayı, cep telefon fotoğrafçılarının gözünden keşfetme şansı verirken katılımcılara yaratıcı ve yenilikçi bir oluşumun içerisine dahil olma fırsatı sunuyor. Bu seneki yarışma, kullanıcıların çektikleri fotoğrafların hikayelerini anlatabilecekleri ve hayatlarına dair bilgi verebilecekleri kişiye özel biyografi ve fotoğraf açıklamalarının da yer alabildiği yeni fotoğraf galerisiyle de kendi dünya görüşlerini yansıtmalarına imkan veriyor

Sony Ericsson World Wiev ödüller
World View 2008 yarışmaya katılan herkese müthiş bir ödül veriyor; Halkın Seçimi kategorisinde internet sitesi üzerinden en çok oyu alan kişi 6,250 € değerinde bir seyahat ile ödüllendiriliyor. Uzmanların Seçimi kategorisinde ise kazanan Sony Ericsson jürisi tarafından değerlendirilerek belirlenecek ve 12,500 € değerinde bir seyahat kazanacak.

Özel jüri ekibi
Bu yıl aynı zamanda World View’un saygıdeğer uzmanlardan oluşan jüri üyelerinden biri olarak ünlü Liu Heug Shing’i de tüm dünya ile tanıştırıyor. Jüride ayrıca, Yaratıcı Tasarım Merkezi’nden Sony Ericsson Kıdemli Tasarımcısı Martin Wezowski; Reuters İngiltere &İrlanda Fotoğraf Şefi David Viggers ve geçmişte Londra Yılın Fotoğrafçısı unvanını kazanan dünyaca ünlü fotoğrafçı Tony Briggs yer alıyor.

Sony Ericsson C902iSony Ericsson World Wiev kuralları
  • Dünyanın her ülkesinden katılımcılar başvuruda bulunabilir;
  • Her katılımcı sadece bir kez kayıt yaptırabilir;
  • Bir fotoğraf birden fazla kategoriye katılamaz;
  • Kayıt ve şartlara göre sadece kameralı telefon ile çekilmiş fotoğraflar yarışmaya katılabilir;
  • Yarışmaya herhangi bir kameralı fotoğraf makinesiyle çekilmiş fotoğraflar katılabilir.

Yarışmaya katılım
Yeni ödüller, kolay bir erişim ve paylaşım sağlayan bir internet sitesinin yanı sıra bu yılın katılımcıya sağladığı fırsatlardan biri de katılımın oldukça kolay olması. Yarışmaya katılmak için organizasyona özel hazırlanan www.sonyericsson.com/worldview internet sitesine giriş yapmak ve kuralları uygulamak yeterli.Eklenme tarihi: 29.08.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: