Sanal GSM operatörlüğü nedir?

Sanal GSM operatörlüğü nedir?

Sanal GSM operatörlüğü, sanal işletmeci tarafından adına tahsis edilmiş frekans bandı olmadan, kendi markasıyla mobil telekomünikasyon hizmeti sunmak üzere yetkilendirilmiş şebeke işletmecilerinin, altyapı üzerinden abonelerine mobil telefon ve katma değerli telekomünikasyon hizmetlerini sunması olarak tanımlanıyor.
Nokia 2630
İlk sanal operatör Boyner Holding olacak
Boyner Holding tarafından yapılan yazılı açıklamada, sanal GSM operatörlüğünde 2,5 milyon müşteriye katma değerli özel mobil paketleri sunmayı hedeflediği bildirildi. Sanal GSM operatörlüğü için geri sayıma başladıklarını belirtilerek, projenin başlangıç tarihi olarak numara taşınabilirliğinin hayata geçme zamanı olan 2008 sonbaharının hedeflendiği açıkladı.

Mobilize Bilgi
Telefon Seçme Asistanı: Asistan sayesinde size uygun olan telefonu, piyasada bulunan yüzlerce telefon arasından, seçtiğiniz özellikler ve belirlediğiniz fiyat aralığına göre kolay ve çok hızlı bulabilirsiniz. Size önerilen telefonları “Listeye Ekle” tuşuyla seçip, bu telefonların özelliklerini kendi aralarında karşılaştırabilirsiniz.Eklenme tarihi: 14.04.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: