Samsung SAFE ile BlackBerry'nin işine el atıyor

Samsung SAFE ile BlackBerry'nin işine el atıyor

Mobil dünyanın kullanıcı kitlesi içerisine en önemli yerlerden biri de şüphesiz ki kurumsal kimlikteki tüketiciler. Şirketlerin kendi ağlarına yönelik bu kullanımda en önemli tercih sebebi güvenlik olurken bunu geçtiğimiz senelere kadar sağlayan en önemli firma hep BlackBerry olurken artık Samsung da bu pazara farklı bir şekilde yaklaşmaya başladı.


Samsung, SAFE çözümüyle güvenlik odaklı verdiği hizmeti kurumların hizmetini sunmuşken böylece rakibi BlackBerry’nin uzmanlaştığı alana gözünü dikmiş oluyor. Firmanın kurumsal kimliğe verdiği önemi anlamak için işe aldığı 100 satış destek elemanı da bunu çok güzel niteliyor aslında.

Samsung SAFE hizmetinde Android işletim sistemindeki en iyi güvenlik yazılımlarını kurumlara özel olarak sunacak. Uzun zamandır hazırlanan Samsung, bu stratejisi için BlackBerry firmasından mühendisleri ve yöneticileri zaten kadrosuna katmıştı. Bakalım BlackBerry ile özdeşleşen kurumsal mobil çözümlerde Samsung istediği pazar payına kavuşabilecek mi?Eklenme tarihi: 16.02.2013

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: