Samsung i8510 innov8

Samsung i8510 innov8

Dünyanın ilk 8 MP kameralı cep telefonu Samsung Innov8, gelişmiş ve güçlü mobil fotoğrafçılık ve multimedya uygulamaları için özel olarak tasarlandı. Samsung innov8 gelişmiş kamera teknolojisi, surround sesli sinematik videosu, mobil internet ve mobil oyun özellikleri ile fotoğraf çekmeyi ve multimedya uygulamalarını bambaşka bir boyuta taşıyor. Mobil multimedya için etkin bir biçimde tasarlanan Samsung innov8; teknoloji bağımlılarına en yenilikçi multimedya eğlence özelliklerini sunarken, kolay kullanımı ile de cep telefonlarını en etkin biçimde kullanmak isteyenlere eşsiz bir deneyim sunuyor.

Samsung SGH-i8510 innov8Samsung SGH-i8510 innov8

  • 53.9 x 106.5 x 17.2 mm boyutlarında, 140 gram ağırlık
  • Handsfree, Bluetooth, Ses kaydı
  • 8,5 saat konuşma, 310 saat bekleme süresi
  • Uçuş modu, USB Desteği, E-posta Desteği,
  • 16700000 renkli, 240 x 320 px ekran
  • 8 GB / 16 GB dahili hafıza, Harici hafıza desteği
  • 8 MP kamera, 20X yakınlaştırma
  • TV / Projeksiyon Bağlantısı, GPS desteği
  • Harekete duyarlı ekran, Optik Mause

Samsung SGH-i8510 innov8 ile ilgili detaylı bilgi için Samsung innov8

İlk benim haberim olsun
Samsung innov8 modelinin anlaşmalı mağazalarımızda satışa sunulduğunda fiyat bilgilerinin anında e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız.

İlkleri hep Samsung çıkardı
İlk 5 MP çözünürlüklü kameraya sahip cep telefonunu 2004 yılında pazara sunan Samsung, 1 yıl sonra 7 MP kameralı cep telefonunu ve 2006 yılında ise çığır açan 10 MP kameralı cep telefonunu Kore’de satışa sunmuştu. GSM pazarında uzun zamandır merakla beklenen 8 MP çözünürlüklü kameraya sahip Samsung innov8, kameralı telefon alanında Samsung’un liderliğini pekiştirmeyi hedefliyor.

Nokia N96’ya rakip
Samsung Telekomünikasyon Bölümü Başkanı Geesung Choi satışa sunulan yeni modelle ilgili olarak, “Samsung innov8 cep telefonlarında mümkün olabilecek en kaliteli ve gelişmiş multimedya eğlencesinin keyfini sürmek isteyen teknoloji meraklısı kullanıcılar için tasarlandı. 8 megapiksel çözünürlüklü kamerası, önceden yerleştirilmiş 3 boyutlu oyunları, yüksek hızda veri bağlantıları ve daha birçok özellik kullanıcılarımızın mobil eğlenceden maksimum keyif elde etmelerine yardımcı olacak. Samsung innov8’in, Samsung’un mobil multimedya alanında açtığı yeni çığırda devrim yaşatan bir dönüm noktası olmasını umuyorum.” dedi.

Gülücük yakalama modu
Samsung’un ilk 8 megapiksel kameralı cep telefonu olarak bilinen Samsung innov8; Yüz Tanıma Modu, seçenek aktive edildiğinde sadece gülümsendiği an fotoğraf çeken Gülücük Yakala! ve yine aktive edildiğinde resmi çekmek için gözlerin açık olduğu anı yakalayan Göz Kırpma Modu gibi en son teknoloji görüntüleme uygulamaları kullanarak en değerli anlarını yakalamak ve saklamak için mükemmel bir seçim. Kullanıcılar fotoğraflarını, videolarını ve müziklerini MovieMaker ve Story Board uygulamaları ile kişiselleştirebiliyor ve düzenleyebiliyor. Cep telefonu ayrıca dijital fotoğraf çerçevesi olarak da kullanılabiliyor ve kullanıcıların en beğendikleri fotoğrafları sergilemelerine olanak tanıyor.

Samsung i8510 innov8


Özel tasarım
Samsung innov8 ‘in kristal berraklığındaki 2,8 inç 16 milyon renkli LCD ekranı, kullanıcılara 8 megapiksel ile en iyi kalitede fotoğraf çekimini, video ve oyun deneyimini yaşatmak için özel olarak tasarlandı. 8 GB ya da 16 GB dahili hafızaya sahip ve seçeneklerini daha da yükseltmek isteyen kullanıcılar için harici hafıza yuvası bulunan Samsung innov8 yüksek miktarlarda verinin depolanmasına olanak tanıyor. DivX, WMV, Real Player ve MPEG4 gibi video oynatıcı formatlarını destekleyen Samsung innov8 ile kullanıcılar cep telefonlarında sinema keyfini yaşayabiliyor. Harici çift hoparlörü ve DNSe 2.0 (Digital Natural Sound) tarafından desteklenen 3D surround ses sistemi, tüm video klipleri ve filmleri çok daha gerçekçi kılıyor.

Eylül’de Türkiye’de
Samsung innov8 ayrıca oyunseverler için de ideal. Samsung innov8’de dünyanın en ünlü oyunlarından Asphalt ve FIFA 08 yer alıyor. Samsung innov8 bugüne kadarki en iyi mobil internet deneyimini sunuyor. Optik faresi ve 4 yönlü navigasyon tuşu sayesinde kullanıcılar PC’lerindeki gibi tarama yapabilirken, HSDPA yüksek hızlı Internet ve Wireless bağlantısı kullanıcıların nerede olurlarsa olsunlar rahat ve kesintisiz Internet’e girmelerine olanak sağlıyor. GPS teknolojisi ile donatılmış olan telefon navigasyon ve Geo-İzleme hizmeti de sunuyor. İşletim sistemi olarak ise Samsung innov8 Symbian V9.3 kullanmakta. Samsung innov8 Eylül ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak.Eklenme tarihi: 08.08.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: