Samsung F480 TouchWiz

Samsung F480 TouchWiz

Samsung F480’in Touchwiz özelliği ile telefonunuzun ekranına dokunmaktan bir adım öteye gidin, telefonunuzu hissedin. Touchwiz; kişiselleştirilebilen kullanıcı arayüzü ile gelişmiş bir mobil deneyim sunarken, kredi kartı boyutundaki şık tasarımı ile avuç içine mükemmel şekilde oturuyor. Son teknolojiye sahip dokunmatik ekranlı cep telefonu modeli ile Samsung şu an oldukça popüler olan dokunmatik ekranlı cep telefonları pazarındaki öncü konumunu pekiştiriyor.

Samsung SGH-F480Samsung SGH-F480 özellikleri:

  • 55 x 98.4 x 11.6 mm boyutlarında, 100,6 gram ağırlık
  • Handsfree, Bluetooth, Ses kaydı
  • 3 saat konuşma, 250 saat bekleme süresi
  • Uçuş modu, USB Desteği, E-posta Desteği,
  • 262000 renkli, 240 x 320 px ekran
  • 232 MB dahili hafıza, Harici hafıza desteği
  • 5 MP kamera, 20X yakınlaştırma
  • Medya oynatıcı, Java desteği, Dokunmatik ekran
  • 3G desteği ile hızlı internet ve dosya transferi

Samsung SGH-F480 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

Heyecanlı deneyim
Samsung Telekomünikasyon Bölümü Başkanı Geesung Choi satışa sunulan yeni modelle ilgili olarak, “Dokunmatik ekranlı cep telefonu portföyümüze yepyeni bir soluk getiren F480, kullanıcılarına yeni ve heyecanlı bir deneyim sunacak. Bu dokunmatik ekranlı cep telefonu ile müşterilerimize çok daha eğlenceli, kullanımı kolay ve kişiselleştirilebilen, çekici bir kullanıcı arayüzü sunuyoruz.” dedi.

Kompakt ve şık tasarımlı dokunmatik
Samsung F480 ince ve zarif tasarımı, özel olarak tasarlanmış dokunmatik tuş takımına sahip yeni ve benzersiz TOUCHWIZ kullanıcı arayüzü ile birleştirerek, kullanıcıların telefonlarını kullanma şekli ve tercihlerine göre kişiselleştirilebilmelerine olanak sağlıyor. Kişiselleştirilebilen kısayol grafik ikonları -widgets- sayesinde F480, kullanıcıların dokunmatik dijital deneyimlerini daha da keyifli hale getiriyor. Benzersiz ikon menüsü ve hızlı “sürükle ve bırak” özelliği ile saat, radyo ve müzik oynatıcının yanısıra, fotoğraflar, doğum günleri gibi daha kişiye özel menülerden dilediklerini seçerek kullanıcılar tercihlerine göre ana ekranı diledikleri gibi düzenleyebiliyor.

Deri kılıf dokunmatik ekranı koruyor
Samsung UX Tasarım Ekibi’nden Jay Kim “Samsung’un yeni modeli F480 kullanıcıların tercih ve gereksinimleri gözönüne alınarak tasarlandı. Tasarımda estetik güzellik kadar kullanıcıların cep telefonları ile etkileşim şekilleri de rol oynadı. İnce ve minimalist bir tasarımın içinde barındırılan Touchwiz kullanıcı arayüzümüz, Samsung’un pazarın ön saflarındaki konumunu koruduğu anlamına da geliyor.” dedi. Ultra inceliği, kredi kartına benzer boyutları ve zarif dokusu F480’e kusursuz ve stil sahibi bir görünüm sağlıyor. Şık, metalik dokusu telefona görsel zenginlik katarken, deri kılıfı da dokunmatik ekranı koruyor.

Samsung F480


Mutlu anlarınızı yakalamanın en kolay yolu
“Gülücük Yakala!” modu ilk kez Samsung F480’le cep telefonlarında yer alıyor. Bu akıllı özellik, kameranın fotoğrafı çekilecek kişinin gülümsediği anı tespit ederek otomatik olarak fotoğraf çekmesine ve böylece kullanıcıların en mutlu anları yakalamalarına olanak sağlıyor. Ayrıca, F480 normalde kameralı cep telefonlarından ziyade dijital SLR kameralarda bulunan üstün teknolojik özelliklere de sahip. Bu özellikler arasında otomatik yüz tanıma teknolojisi ile görüntü sabitleyici yer alıyor.

Kesintisiz bağlanırlık ve zengin multimedya özellikleri
11.6 mm incelikte olmasına rağmen F480 üst sınıf Samsung cep telefonlarından beklenen tüm multimedya özelliklerine sahip. Bu fonksiyonlar arasında 223 MB dahili müzik hafızası, 8 GB’a kadar depolama kapasitesine sahip hafıza kartı, entegre FM radyo, 5 megapiksel otofokuslu ve CMOS video lensli kamera yer alıyor. F480’in yüksek hızlı internet erişim özelliği (HSDPA) ve USB 2.0 aracılığıyla sağlanan kesintisiz bağlanırlığı kullanıcıların verileri çok daha hızlı aktarmalarına ve indirmelerine yardımcı oluyor. Kullanıcılar gerek müzik, gerek video dosyalarını hareket halindeyken dâhi kesintisiz bağlantıda olarak indirebiliyor.Eklenme tarihi: 09.08.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: