Opera Mini 4.2

Opera Mini 4.2

Symbian, Windows Mobile, Blackberry OS, PocketPC ve Palm gibi bir çok farklı sistemde çalışabilen mobil internet tarayıcısı Opera Mini’nin yeni sürümü Opera Mini 4,2 deneme sürümünden kararlı sürüme geçti. Yeni sürüm versiyonu düşük olan işletim sistemlerine uyumlu değil.

Samsung SGH-L811Opera Mini 4.2 indirin
Ücretsiz mobil tarayıcı Opera Mini’nin yeni sürümü 4.2’yi Google Android Market’ten, Opera’nın web (http://www.operamini.com) ve mobil web (http://mini.opera.com) sitelerinden indirebiliyorsunuz. Opera Mini’nin yeni sürümünde 90’dan fazla dil seçeneği, görünümü kişiselleştiren yeni kullanıcı temaları, masaüstü sürümü ile notlar, yer imleri gibi eklentileri senkronize edebilen Opera Link, geliştirilmiş gerçek zamanlı akışkan görüntü ve ses protokolüyle birlikte daha iyi mobil video deneyimi sunuluyor.

Mobilize Bilgi
Mobiletişim’de yer alan haberleri RSS okuyucusu ile takip etmek için besleme adresi kısmına http://feeds.feedburner.com/mobiletisim yazmanız yeterli olacaktır. Eğer yeni çıkan modelleri RSS kullanarak takip etmek isterseniz http://feeds.feedburner.com/mobiletisim_telefonlar adresini kullanabilirsiniz.Eklenme tarihi: 02.12.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: