Numara Taşınabilirliği

Numara Taşınabilirliği

Aylardır beklenen Numara Taşınabilirliği sistemi bugün (9 Kasım) başladı. Numara Taşınabilirliği sistemine göre tüm cep telefonu kullanıcıları numaralarının operatör kodları da dâhil olmak üzere hiçbir rakamı değişmeden istedikleri bir operatörün abonesi olabilecekler.

Nokia 1202Numaramı taşımak istiyorum
Eğer şu an kullanmakta olduğunuz numaranızın hiçbir rakamı değişmeden başka bir operatörden hizmet almak istiyorsanız, hizmet almak istediğiniz operatörün abone merkezine giderek başvuru yapmanız gerekiyor. Yeni operatöre geçerken ister faturalı isterseniz de faturasız hat tarifelerinden birini seçebiliyorsunuz. Numaranızı taşıyabilmek için, numaranın sizin adınıza kayıtlı olması gerekiyor.

Mobilize Bilgi
Stok Alarmı: Mobiletişim Stok Alarmı size, ülkemizde henüz satışa sunulmamış telefonların fiyat bilgilerini, satışa sunulduğu anda haber verir. Her telefonun kendi tanıtım sayfasında bulunan “Satışa sunulunca haber ver” bağlantısındaki formu doldurarak, telefonların satış fiyatlarını ve piyasaya çıkış tarihlerini öğrenebilirsiniz.Eklenme tarihi: 09.11.2008
Kaynak: Mobiletişim | Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: