Nokia Nseries OtoMotion’da

Nokia Nseries OtoMotion’da

Nokia Nseries, 27-30 Mart tarihlerinde Doğuş OtoMotion İstanbul’da düzenlenecek Uluslararası RESFEST Dijital Film Festivali’nin Mobil Sinema sponsoru oldu. Festival süresince açık kalacak “Nokia Nseries Mobil Sinema” sergisinde, Nokia Nseries multimedya bilgisayarları hazır bulunacak. Farklı cihazlardan, RESFEST’in seçeceği yerli/yabancı yönetmen ve grupların filmleri gösterilecek. Ziyaretçiler, diledikleri anda film içeriklerini cihaz ekranı ve cihaza bağlanabilen plazma ekranlardan izleyebilecekler.
Nokia N81
İlk 10’a giren filmler gösterimde olacak
Sergi kapsamında ziyaretçiler, Nokiasupersound07 yarışmasını kazanan müzik videolarını ve Nokia Nseries Kısa Film Yarışması’nda ön elemede ilk 10’a giren filmleri de izleme fırsatı bulacaklar. Nokia Nseries, RESFEST süresince izleyicileri eğlencenin doruğuna çıkaracak. Yarışma hakkında detaylı bilgi için www.nserieskisafilm.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 • N serisine ait tüm telefonları görmek için tıklayınız...

  Mobilize Bilgi
  Karşılaştırma Asistanı: Sitemizde bulunan telefonları kendi aralarında fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için, "Karşılaştırma" sayfasından, karşılaştırma yapmak istediğiniz telefonun markasını ve modelini seçip "Listeye Ekle" tuşuna basınız. Aynı yöntemle 10 modele kadar telefon ekleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz.  Eklenme tarihi: 21.03.2008
  Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

  Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

 • Yorum Yap

  Yorum Yap
  * Ad - Soyad: E-Posta:
  * Mesajınız: