Nokia N86

Nokia N86

Nokia, yüksek performanslı Nserisi cep telefonlarına bir yenisini ekledi. En iyi kamera performansına ve pek çok özelliğe sahip olan Nokia N86 8MP pazara tanıtıldı. Yeni cihaz, geniş açılı Carl Zeiss Tessar lensi ve 8 megapiksel çözünürlüğü birleştiriyor. Parlak ve loş ışık koşullarında üstün performans gösteren bu model, video ve hareketsiz görüntüleme için optimize edildi. Yüksek hızlı bağlantısı ise kolay ve uygun paylaşımı mümkün kılıyor. Nokia N86 8MP modelinin bu yılın ikinci çeyreğinde piyasaya çıkması bekleniyor.

Nokia N86 Nokia N86 8 MP özellikleri:

  • 51.4 x 103.4 x 16.5 mm boyutlarında, 149 gram ağırlık
  • Handsfree, Bluetooth, Ses kaydı
  • 6,5 saat konuşma, 312 saat bekleme süresi
  • Uçuş modu, USB Desteği, E-posta Desteği,
  • 16700000 renkli, 240 x 320 px ekran
  • 8 GB dahili hafıza, Harici hafıza desteği
  • 8 MP kamera, 20X yakınlaştırma
  • Carl Zeiss Mercek, Tessar Lens
  • 3G, Wireless, GPS, Nokia Maps
  • Çizilmeye dayanıklı OLED ekran

Nokia N86 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

Etkileyici özellikler
Yeni başlayan birinin kolayca kullanabileceği Nokia N86 8MP, deneyimli bir fotoğrafçıyı da etkileyecek kadar güçlü özelliklere sahip bulunuyor. Bunlara, panoramik görüntüler için geniş açılı Carl Zeiss Tessar lens, daha kısa gecikme süreleri ve parlak ya da loş ışık koşullarında keskin fotoğraflar çekmek için ayarlanabilir diyafram aralığı dahil bulunuyor. Hızlı mekanik obtüratör, daha az hareket bulanıklığı olan fotoğraflar çekilmesini sağlıyor. İkili LED kamera flaşı ise mükemmel fotoğraf ve video çekimleri için yeterli gücü sunuyor.

Fotoğraf odaklı tasarım
Metal çerçeveli Nokia N86 8MP cihazın her detayı, fotoğraf göz önüne alınarak tasarlandı. Bu detaylar arasında, 4.000 görüntü kapasiteli 8 GB entegre hafıza da bulunuyor. Her üst düzey dijital fotoğraf makinesinde olduğu gibi, bu hafıza da 16 GB microSD kartla genişletilebiliyor. Cihaz, aynı zamanda, çizilmeye dayanıklı sertleştirilmiş cam içeren parlak OLED ekran, kolay fotoğraf yönetimi ve slayt gösterileri için tam PC-TV senkronizasyonu sunuyor.

Nokia Maps on Ovi
En yeni Nokia Maps sürümü ve tam Ovi entegrasyonu ile sunulan Nokia N86 8MP, fotoğraf ve videolara kişisel bir boyut katıyor. İnsanlar, bulundukları mekanı, coğrafi etiketli fotoğraflar gibi kişisel bir içerikle paylaşabiliyorlar. Nokia N86 8MP, dahili pusula, entegre 3 aylık lisanslı sesli navigasyon ve yaya navigasyonu da içeriyor. Böylece kullanıcılar, yaşamı kamera lensiyle yakalamaya çalışırken yollarda kaybolmuyorlar.

Müzik, oyun, video bir arada
Nokia N86 8MP, özel entegre ayak sistemiyle, video seyretmek ve oyun oynamak için de ideal. Her bir Nokia N86 8MP, tek şarjla 25 saate kadar müzik çalabiliyor. Bu keyif, yeni Nokia Bluetooth Stereo Headset BH-214 kulaklıkla daha da artırılabiliyor. Kullanıcılar, eğer kendi ülkelerinde mevcutsa, Nokia Music Store’daki milyonlarca şarkıdan kendi kişisel müzik koleksiyonlarını oluşturabiliyorlar.Eklenme tarihi: 22.02.2009
Kaynak: Mobiletişim | Cep telefonu seçme asistanı

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: