Nokia N85

Nokia N85

Nokia, kullanıcılarının beğenisine sunduğu multimedya bilgisayarı Nokia N85 ile mobil eğlenceye ve paylaşıma yepyeni standartlar getiriyor. Göz kamaştıran 2.6” OLED ekranı, yumuşak ve pürüzsüz hatları ile Nokia N85, mobil deneyime de yepyeni bir boyut kazandırıyor. N-Gage oyun özelliği, cihaza gömülü FM vericili müzik donanımı, Carl Zeiss optik destekli 5 megapiksel kamerası ve “konum etiketleme” (geotagging) yeteneği, üç aylık sesli navigasyon servisi* ve yüksek hızda internet bağlantısı gibi özelliklerin tümünün tek bir cihazda birleşebileceği kanıtlanıyor. Nokia N85’in 2008’in 4üncü çeyreğinde kullanıcılarıyla buluşması bekleniyor.

Nokia N85Nokia N85 özellikleri:

  • 50 x 103 x 16 mm boyutlarında, 128 gram ağırlık
  • Handsfree, Bluetooth, Ses kaydı
  • 6,5 saat konuşma, 363 saat bekleme süresi
  • Uçuş modu, USB Desteği, E-posta Desteği,
  • 16700000 renkli, 240 x 320 px ekran
  • 74 MB dahili hafıza, Harici hafıza desteği
  • 5 MP kamera, Carl Zeiss optik
  • FM vericisi sayesinde canlı müzik yayını yapma
  • Wireless, Harekete duyarlı ekran

Nokia N85 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

İlk benim haberim olsun
Nokia N85 modelinin anlaşmalı mağazalarımızda satışa sunulduğunda fiyat bilgilerinin anında e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız.

Yetenekli telefon
Multimedya özellikleri zirveye taşıyan Nokia N85, bir mobil telefonda birleştirebilecek tüm yetenekleri kendi içinde topluyor. Oyun, fotoğraflar, navigasyon ve müzik 3.5G HSPDA ve Wi-Fi sayesinde en yeni Ovi ve diğer hizmetlerle bir araya gelerek keşif ve paylaşımın hızlı ve kesintisiz yapılmasını sağlıyor. Nokia N85, göz kamaştırıcı OLED ekranı ve özel olarak N-Gage için tasarlanmış en az 10 mobil N-gage oyunun yüklü olduğu bir teknoloji-eğlence buluşmasının mekanı oluyor. Cihaz oyun moduna geçtiğinde oyun tuşları ışık saçarak aksiyon yüklü eğlenceyi doruklara taşıyor.

5 MP kamera
En son teknolojinin ürünü olan Carl Zeiss optik destekli 5 megapiksel kamerası ve parlak LED flaşı ile görüntüler en net şekilde yakalanabiliyor, DVD kalitesinde (saniyede 30 kare) video çekilebiliyor. A-GPS ile de çektiğiniz fotoğrafların yerlerini etiketleyebiliyor, Share on Ovi ve Flickr gibi online sitelere bağlanabiliyorsunuz.

Nokia Music Store
Nokia N85 ile birlikte gelen 8GB mikroSD kart sayesinde 30 saate kadar müzikle buluşma imkanına sahip oluyorsunuz. Ses kalitesinin en yükseğe çekilmesiyle dilediğiniz her yerde sevdiğiniz müziklerin tadını çıkarıyorsunuz. İster 2,5 milyon şarkılık müzik arşivine sahip Nokia Music Store’lardan, isterseniz diğer online müzik sağlayıcılardan derleyeceğiniz müziklerle kendi müzik koleksiyonunuzu oluşturabiliyor, USB kablo ile bilgisayarınızla veya diğer mobil müzik kütüphaneleriyle senkronize olabiliyorsunuz.

FM vericisi
Kullanıcılar dilerse, Internet üzerinden RDS radyo veya istediğiniz kanallara erişebiliyorlar. 3.5 mm’lik ses çıkışına bağlanan en yüksek kalite kulaklıklar ve cihazın FM vericisi bir araya gelince, Nokia N85 ile araba ya da ev stereo sistemiyle kablosuz en güzel sesleri dinleme imkanına kavuşuyorsunuz. Satış kutusundan bunca güçlü özellikle çıkan Nokia N85, önceden yüklenmiş Nokia Indir! (Download!) servisi ile tamamen sizin isteklerinize göre şekillenecek içerikler de sunuyor. Kısacası, Nokia N85 ile mobil telefonunuzu tamamen size özel kılacak her şey mevcut.Eklenme tarihi: 30.08.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: