Nokia N79

Nokia N79

Nokia, zeka ve kişisel tasarımın multimedya bilgisayarları ile bütünleştiği Nokia Nseries ailesinin yeni üyesi Nokia N79’u teknolojiseverlerle buluşturuyor. Nokia N79’un ince tasarımının altında üstün bir teknoloji yatıyor. Entegre navigasyon, FM vericili müzik donanımı, hızlı İnternet bağlantısı, üstün web tarama özelliği, N-Gage oyunları ve Carl Zeiss optik destekli 5 megapiksel kamerası ile Nokia N79, tüm multimedya deneyimleri bir gövdede buluşturuyor.

Nokia N79Nokia N79 özellikleri:

  • 49 x 110 x 15 mm boyutlarında, 97 gram ağırlık
  • Handsfree, Bluetooth, Ses kaydı
  • 5,5 saat konuşma, 372 saat bekleme süresi
  • Uçuş modu, USB Desteği, E-posta Desteği,
  • 16700000 renkli, 240 x 320 px ekran
  • 50 MB dahili hafıza, Harici hafıza desteği
  • 5 MP kamera, Carl Zeiss optik
  • N-Gage oyun modülü, Wireless
  • FM vericisi sayesinde canlı müzik yayını yapma

Nokia N79 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

İlk benim haberim olsun
Nokia N79 modelinin anlaşmalı mağazalarımızda satışa sunulduğunda fiyat bilgilerinin anında e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız.

Xpress-On akıllı kapaklar
Nokia N79, birbirinden özgün beş farklı renkteki Xpress-On akıllı kapaklara sahip: ‘light sea blue’, ‘espresso brown’, ‘olive green’, ‘white’ and ‘coral red’. Nokia N79, bu kapaklardan üçü ile birlikte sunuluyor. Nokia N79; deneyimlerinizi web siteleri, blog ve online topluluklarla anında paylaşabilmeniz için fotoğraf, müzik ve navigasyon özelliklerini yüksek hızlı 3.5G HSDPA ve Wi-Fi ile birleştiriyor.

Nokia hizmetleri
Nokia N79 yenilikçi özellikleri ile teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanmanıza olanak sağlıyor. Nseries’in yeni üyesi ile tarzınızdan ödün vermeden ister Share on Ovi, Flickr ya da YouTube gibi online topluluklara bağlanabilir; ister Nokia Music Store, Nokia Maps ya da yeni bir online paylaşım servisi olan Share on Ovi gibi Nokia hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Nokia N79


5 MP kamera, Carl Zeiss optik
Carl Zeiss optik destekli, ikili LED Flaş ve video flaşı ile 5 megapiksel kamerası, bilgisayara gerek kalmaksızın edit edilebilen net fotoğraflar ve videolar çekiyor. Alınan görüntüler, online “konum etiketleri” uygulaması (geotagging) ile çekildiği yere ait üstverilerle etiketlenebiliyor. Ayrıca Nokia N79, daha fazla şarkı, resim ve sekiz saate kadar DVD kalitesinde video saklayabilen 4 GB microSD ile birlikte sunuluyor. MicroSD’ye kaydettiğiniz “multimedia deneyimleri” albümlere ayırabilir, etiketliyebilir ya da Share on Ovi gibi online topluluklara yükleyebilirsiniz. Yüksek kalitede resim ve video çekmenizi sağlayan lensi ise sürgülü kapak ile korunuyor.

Sesli navigasyon
Nokia Maps özelliği sayesinde Nokia N79 ile 15 milyondan fazla POI’ye (Point of Interest – İlgi Noktası) ulaşıp yeni mekanları keşfedebiliyorsunuz. Yürürken ya da araba kullanırken size sesli navigasyon sağlayan Entegre A-GPS’i ise üç ay süreli lisansı ile birlikte sunuluyor. Yaratıcılığınızı özgürce kullanmanız ve tamamen kendine özgü bir cep bilgisayarına sahip olabilmeniz için, Nokia Nseries cihazlarında halihazırda yüklü bulunan “kişiselleştirme dükkânı” yani Nokia Download! mağazası emrinizde. Mobil cihazlarınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirebilmeniz için popüler melodiler, dünyaca ünlü eğlence içerikleri, en son mobil oyunlar ve dinamik uygulamalarla bezeli bu “dükkânda” en çok tercih edilen ürün ise sınırsız yaratıcılık.Eklenme tarihi: 28.08.2008
Kaynak: Mobiletişim | Mobilize Bilgi

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: